Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium - Tiberium Secrets v.1.2 - Mod do gry - Download

Plik Tiberium Secrets v.1.2 to modyfikacja do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku199 MB

data aktualizacji11 marca 2018

pobrań768

pobrań (7 dni)53

Pobierz plik za darmo
Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium mod Tiberium Secrets v.1.0

Tiberium Secrets to modyfikacja do Command & Conquer 3: Tiberium Wars, opracowana przez grupę Honor Games LLC.

Opis:

Mod mocno rozbudowuje zawartość gry poprzez dodanie trzech nowych grywalnych frakcji, z których każda posiada unikalne jednostki, budynki oraz technologie.

Wśród nich znajdziemy Artficial Systematic Intgelligence - czyli zrobotyzowaną armię dowodzoną przez potężną sztuczną inteligencją obiecującą dobrotym i nieśmiertelność każdemu, kto podporządkuje się jej woli. Z kolei The Colony to pozostałości niegdyś zaawansowanej obcej rasy, która cofnęła się w rozwoju i zaczęła żerować na Tiberium. Natomiast Special Strategic Lunar Division to ultra-zawansowana technologicznie frakcja ludzka, która przez lata ukrywała się na powierzchni Księżyca, a teraz jest gotowa zawalczyć o przyszłość planety.

Do tych trzech nowych frakcji dochodzą trzy state – NOD, GDI oraz Scrin i każda z nich została mocno przerobiona, zyskując nowe jednostki.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do folderu z modami Command & Conquer 3: Tiberium Wars (znajdziesz go w Dokumentach). Potem uruchom grę, wybierz „game browser”, potem „mods” i wskaż moda.

Jeśli macie wersję gry ze Steam to musicie zrobić dodatkowy krok. W kliencie Steam wejdźcie we właściwości gry i w Opcjach uruchamiania dodajcie komendę “-UI”

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz