Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 kwietnia 2009, 12:45

Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium PC

Triki do gry

Odblokowanie kampanii Scrinów

Możliwe jest przedwczesne odblokowanie kampanii Scrinów, a więc jeszcze przed zaliczeniem wszystkich misji frakcji GDI i NOD. Udaj się do następującego katalogu:

\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Dane aplikacji\Command & Conquer 3 Tiberium Wars\Profiles\nazwa_profilu

Zlokalizuj plik o nazwie profiledata.ini i otwórz go z użyciem Notatnika lub dowolnego innego edytora tekstowego. Odszukaj teraz linijkę PPK i zamień wszystkie wartości po znaku równości na 9. Powinno to wyglądać tak:

PPK = 9999999999999999

Dodatkowe kredyty w trybie Skirmish Mode

Przedstawione poniżej kroki pozwalają na zwiększenie ilości kredytów przyznawanych w trybie Skirmish Mode podczas walki ze sztuczną inteligencją. Udaj się do następującego katalogu:

\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Dane aplikacji\Command & Conquer 3 Tiberium Wars\Profiles\nazwa_profilu

Zlokalizuj plik o nazwie skirmish.ini i otwórz go z użyciem Notatnika lub dowolnego innego edytora tekstowego. Dokonaj zmian w linijce credits, wpisując pożądaną przez siebie ilość kredytów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 kwietnia 2009