Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Hearts of Iron IV - Shinra Alternate History Mod v.0.7.6hf - Mod do gry - Download

Plik Shinra Alternate History Mod v.0.7.6hf to modyfikacja do gry Hearts of Iron IV z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku81,6 MB

data aktualizacji8 lipca 2018

pobrań1331

pobrań (7 dni)23

Pobierz plik za darmo
Hearts of Iron IV mod Shinra Alternate History Mod v.0.3

Shinra Alternate History Mod to modyfikacja do Hearts of Iron IV, opracowana przez grupę Shinra Alternate History Mod Developers.

Opis:

Mod stanowi ewolucję wcześniejszego projektu, opracowanego z myślą o Hearts of Iron III.

Shinra Alternate History Mod pozwala rozegrać długą kampanię w alternatywnej wersji Ziemi, w latach 1936-2077. Punktem zwrotnym, który sprawia, że historia zaczyna toczyć się w innym kierunku jest pojawienie się w Chinach korporacji Shin-Ra, wzorowanej na tej z Final Fantasy VII. Odkrywa ona nowe potężne źródło energii znane jako MAKO. Umożliwia ono firmie oderwanie się od Chin i stworzenie własnego kraju.

Projekt utrzymany jest w klimatach science-fiction. Dodaje do gry kilkadziesiąt nowych nacji oraz setki jednostek, wydarzeń historycznych oraz technologii.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do katalogu „My Documents\Paradox Interactive\Hearts of Iron IV\mods” (Moje Dokumenty\Paradox Interactive\Hearts of Iron IV\mods), a następnie aktywuj go w menu gry.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz