Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

John Deere American Farmer - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry John Deere American Farmer z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku80,4 MB

pobrań51736

pobrań (7 dni)10

data aktualizacji22 października 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

John Deere American Farmer to jeden z wielu „tycoonów”, tym razem przenoszący gracza – jak sama nazwa wskazuje - w realia wielkich, amerykańskich farm. Użytkownik, dzięki producentom ze studia Gabriel Interactive planuje i buduje własne ranczo, dbając przy tym o całą masę rzeczy znanych doskonale prawdziwym ranczerom.

Program oferuje ciekawie rozwiązany tryb kampanii, składający się z dziesięciu odrębnych scenariuszów (każdy do przejścia na trzech wysoce zróżnicowanych poziomach). W trakcie realizacji poszczególnych poziomów i misji, gracz – jako typowy agronom – musi podejmować słuszne, rolnicze decyzje, począwszy od kupna odpowiedniego sprzętu (firmowanego marką John Deere - znanego amerykańskiego producenta wyposażenia rolniczego), idąc poprzez stosowny dobór żywego inwentarza, a skończywszy na sadzeniu właściwych roślin (niezbędnych do utrzymania trzody, etc.). Wszystkie te elementy składają się na sukcesywną, w pełni wystarczalną i dochodową farmę, a pierwszoplanowym zadaniem gracza jest ich dopilnowanie.

Uwaga: Demo pozwala na rozgrywkę przez jedną godzinę. Po tym czasie można odblokować całą grę wykupując specjalny klucz aktywacyjny za pośrednictwem Internetu.

  • data aktualizacji: 22 października 2004
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 80,4 MB