Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria John Deere - seria gier

John Deere: Drive Green
John Deere: Drive Green

Strategiczne 27 maja 2008

Symulator farmera, w którym zajmujemy się dbaniem o własne gospodarstwo. Jedną z głównych atrakcji gry jest możliwość wykorzystywania maszyn rolniczych, między innymi kombajnów i traktorów.

PC

John Deere: North American Farmer
John Deere: North American Farmer

Strategiczne 15 listopada 2005

Druga odsłona strategii ekonomicznej, która przenosi nas w realia wielkich, amerykańskich farm. Tak jak w poprzedniej części, tak i tutaj naszym zadaniem jest zaplanowanie, zbudowanie, a później zarządzanie własnym gospodarstwem rolnym.

PC

John Deere: Busy Days in Deerfield
John Deere: Busy Days in Deerfield

Towarzyskie 30 września 2005

John Deere: Busy Days in Deerfield to kolejna gra z serii programów sygnowanych nazwą firmy John Deere i dedykowanych szczególnie dzieciom. Fabuła tej produkcji została oparta na kanwie książki dla najmłodszych o tym samym tytule.

PC

John Deere: Welcome To Merriweather Farm
John Deere: Welcome To Merriweather Farm

Towarzyskie 30 września 2005

John Deere: Welcome To Merriweather Farm to kolejna gra z serii programów sygnowanych nazwą firmy John Deere i dedykowanych szczególnie dzieciom. Fabuła tej produkcji została oparta na kanwie książki dla najmłodszych o tym samym tytule, wydanej przez Parachute Publishing. Dzięki takiemu zabiegowi nasi milusińscy mogą spędzić czas z książkowymi bohaterami, Johnnym Tractorem (J.T.), Allie Gatorem czy Coreyem Combine.

PC

John Deere American Farmer
John Deere American Farmer

Strategiczne 28 czerwca 2004

John Deere American Farmer to jeden z wielu „tycoonów”, tym razem przenoszący gracza – jak sama nazwa wskazuje - w realia wielkich, amerykańskich farm. Użytkownik, dzięki producentom ze studia Gabriel Interactive planuje i buduje własne ranczo, dbając przy tym o całą masę rzeczy znanych doskonale prawdziwym ranczerom.

PC