Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka John Deere: Welcome To Merriweather Farm (PC)

John Deere: Welcome To Merriweather Farm PC

John Deere: Welcome To Merriweather Farm to kolejna gra z serii programów sygnowanych nazwą firmy John Deere i dedykowanych szczególnie dzieciom. Fabuła tej produkcji została oparta na kanwie książki dla najmłodszych o tym samym tytule, wydanej przez Parachute Publishing.

Towarzyskie | rolnicze

PC Windows
Okładka John Deere: Welcome To Merriweather Farm (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30września2005

Kolekcja gier
Obserwuj grę

John Deere: Welcome To Merriweather Farm to kolejna gra z serii programów sygnowanych nazwą firmy John Deere i dedykowanych szczególnie dzieciom. Fabuła tej produkcji została oparta na kanwie książki dla najmłodszych o tym samym tytule, wydanej przez Parachute Publishing. Dzięki takiemu zabiegowi nasi milusińscy mogą spędzić czas z książkowymi bohaterami, Johnnym Tractorem (J.T.), Allie Gatorem czy Coreyem Combine.

Przygody wspomnianych postaci, które tak naprawdę są maszynami rolniczymi, rozgrywają się na tytułowej farmie. Wraz z nimi uprawiamy pole, zajmujemy się zwierzętami czy zbieramy plony. Na całość rozgrywki składa się 6 mini gier, podczas których możemy poznać zarówno całą farmę jak i wziąć udział w codziennych obowiązkach farmera. Przykładowo łapiemy spadające z drzew jabłka, uważając aby jak najmniej z nich ukradł nam łakomy szop pracz, zbieramy kukurydzę a następnie błądząc w kukurydzianym labiryncie szukamy pozostawionych na polu narzędzi czy pomagamy zagonić do klatki kurczaki, które z niej się wydostały.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,8 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe John Deere: Welcome To Merriweather Farm

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe John Deere: Welcome To Merriweather Farm

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 128 MB RAM
  • Windows 2000/ME/XP
  • 350MB na HDD