Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse - Widescreen Solution - Mod do gry - Download

Plik Widescreen Solution to modyfikacja do gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1,1 MB

pobrań4874

pobrań (7 dni)28

data aktualizacji18 maja 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse mod Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse Widescreen Solution

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse Widescreen Solution to modyfikacja do Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, której autorem jest ThirteenAG.

Opis:

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse to produkcja z 2005 roku. W tamtych latach monitory szerokooekranowe wciąż były rzadkie, a te które dostępne były na rynku nie obsługiwały wysokich rozdzielczości. Z tego powodu, gdy dzisiaj próbujemy bawić się tą grą napotykamy problemu z obrazem, który nie wypełnia całego ekranu lub jest brzydko rozciągnięty.

Ten mod usuwa te problemy, pozwalając grze działać w rozdzielczościach natywnych dla współczesnych monitorów.

Instrukcje:

Aby zainstalować moda wypakujcie archiwum, a następnie skopiujcie zawartość uzyskanego w ten sposób folderu „StubbsTheZombie_widescreen_fix” to głównego folderu z grą i wyraźcie zgodę na podmianę plików.

Gra uruchomi się w rozdzielczości, w jakiej macie ustawiony pulpit Windows. Jeśli chcecie inną rozdzielczość, to dokonajcie edycji pliku StubbsTheZombie_widescreen_fix.ini w Notatniku.

  • data aktualizacji: 18 maja 2020
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1,1 MB