Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Gra o zombie od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

AlexB, 14 października 2021, 15:54

Dziś o godzinie 17:00 na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Ponadto pojawi się opcja zdobycia pakietu Epic do gry Paladins. Obie te rzeczy będą bezpłatne do 21 października.

Dwa nowe tytuły dołączą do usługi Xbox Originals

Misiek, 15 maja 2008, 13:19

Microsoft podał do wiadomości, że już w najbliższy poniedziałek udostępni kolejne dwie pozycje znane z pierwszego Xboxa, które będzie można pobrać za pośrednictwem usługi Xbox Originals. Mowa o Stubbs the Zombie oraz Gauntlet: Seven Sorrows.

Poradnik: Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Redakcja GRYOnline.pl, 27 czerwca 2006, 19:15

W poradniku do gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse znajdziecie drobiazgowe rozwiązanie gry (okraszone dużą liczbą ilustracji). Postanowiłem zrezygnować z opisywania ataków specjalnych Stubbsa, przeciwników oraz pojazdów – wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w dobrze przygotowanej instrukcji.

Gry Resident Evil 4 i Call of Cthulhu znalazły polskiego wydawcę

Łukasz Malik, 5 kwietnia 2006, 09:13

Wczorajsza aktualizacja planu wydawniczego firmy Cenega Poland przynosi dobre informacje dla wszystkich fanów horrorów. Do katalogu firmy trafiła czwarta odsłona serii Resident Evil przeznaczona na komputery osobiste, na nasz rynek trafi również Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse doczeka się polskiej premiery

Krystian Smoszna, 22 marca 2006, 10:47

Edward „Stubbs” Stubblefield – pechowy komiwojażer, który po śmierci stał się żywym trupem – już w maju odwiedzi Polskę. Zombie skorzystał z zaproszenia firmy CD Projekt, która zdecydowała się opublikować debiutancki produkt studia Wideload na naszym rynku.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse w wersji na PC już na rynku

Krystian Smoszna, 15 listopada 2005, 15:24

W niespełna miesiąc po premierze gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse na konsolę Xbox, w Stanach Zjednoczonych pojawiła się jej PeCetowa konwersja. Program dystrybuowany przez firmę Aspyr Media, nie trafi jednak na razie do Europy. Czy zmieni się to w najbliższej przyszłości? Nie wiadomo.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse trafi również do Europy

Krystian Smoszna, 25 października 2005, 09:44

Koncern THQ poinformował wczoraj, że zawarł z firmą Aspyr Media porozumienie dotyczące częściowej dystrybucji gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Program opowiadający o perypetiach chodzącego trupa jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych od kilku dni (mowa tu o wersji na konsolę Xbox). PeCetowy muszą poczekać do 15 listopada.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse - wersja na Xbox w złocie

Krystian Smoszna, 6 października 2005, 07:18

Potwierdzają się informacje firmy Wideload Games o opóźnieniu PeCetowej wersji gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse względem edycji na konsolę Xbox. Ta ostatnia osiągnęła już „złoty” status, co pozwoli jej zadebiutować 19 października bieżącego roku – o dziesięć dni wcześniej niż w przypadku konwersji na „blaszaki”.

Stubbs the Zombie na PC zaatakuje nas pod koniec października

Krystian Smoszna, 3 października 2005, 10:30

Pod koniec lipca bieżącego roku informowaliśmy Was o dacie premiery gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, która według udostępnionych przez firmę Wideload Games wieści miała pojawić się na rynku 19 października. Dziś wiemy już, że PeCetowa wersja programu zaliczyła małe opóźnienie – jego edycja na konsolę Xbox ukaże się natomiast zgodnie z planem.

Znamy datę premiery soundtracku oraz gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Krystian Smoszna, 28 lipca 2005, 08:03

Sporo czasu minęło od pierwszych zapowiedzi dotyczących publikacji ścieżki dźwiękowej do gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Płyta miała pierwotnie ukazać się na rynku w marcu tego roku, ale firmie Wideload Games nie udało się zrealizować tych planów.

Aspyr Media ujawnia szczegóły soundtracku do Rebel Without a Pulse

Krystian Smoszna, 19 listopada 2004, 07:23

Kilka tygodni temu mieliśmy przyjemność poinformować Was o debiutanckim produkcie firmy Wideload Games (założonej przez Alexandra Seropiana, niegdyś Bungie Software) o nazwie Rebel Without a Pulse, którego głównym bohaterem jest zombie o imieniu Stubbs. Dzisiaj mamy dla Was kolejne wieści związane z tą grą a należą do nich informacje o ścieżce dźwiękowej, jaka towarzyszyć będzie zmaganiom gracza.