Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Command & Conquer: Tiberian Sun Firestorm - The Dawn of the Tiberium Age v.1.170 - Mod do gry - Download

Plik The Dawn of the Tiberium Age v.1.170 to modyfikacja do gry Command & Conquer: Tiberian Sun Firestorm z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku375,6 MB

data aktualizacji8 lipca 2018

pobrań1123

pobrań (7 dni)13

Pobierz plik za darmo
Command & Conquer: Tiberian Sun Firestorm mod The Dawn of the Tiberium Age v.1.1268

The Dawn of the Tiberium Age to projekt autorstwa grupy fanów, który odtwarza mechanizmy rozgrywki i styl pierwszego Command & Conquer na znacznie lepszym silniku Command & Conquer: Tiberian Sun. Twórcy zrekonstruowali większość jednostek i frakcji (ale nie oryginalne misje z tych gier). Jednocześnie autorzy dodali także sporo nowych oddziałów oraz kilka własnych kampanii fabularnych, samodzielnych misji oraz map do trybu multiplayer. Solidnie podrasowano również grafikę oraz wprowadzono działający system sieciowy do rozgrywek wieloosobowych.

Jako, że wykorzystane przez autorów gry zostały udostępnione dawno temu za darmo autorzy mogli uczynić z niego całkowicie samodzielny projekt, który nie wymaga posiadania żadnej innej produkcji. Dlatego, aby zagrać w moda wystarczy pobrać archiwum, rozpakować je, a nastepnie uruchomić modyfikację za pomocą pliku DTA.exe

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz