Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Command & Conquer: Generals - Zero Hour - Earth Conflict Project v.0.190b - Mod do gry - Download

Plik Earth Conflict Project v.0.190b to modyfikacja do gry Command & Conquer: Generals - Zero Hour z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku145,6 MB

data aktualizacji17 lipca 2016

pobrań36226

pobrań (7 dni)68

Pobierz plik za darmo
Command & Conquer: Generals - Zero Hour mod  Earth Conflict Project v.0.1.65

Earth Conflict to modyfikacja do RTS-a Command & Conquer Generals: Zero Hour opracowana przez grupę fanów, której przewodzi ChristianSGC. Autorzy zaprezentowali wizję bliskiej przyszłości, w której wszystkie największe potęgi skoczyły sobie do gardła i Ziemię ogarnął nowy globalny konflikt. W momencie jego największej intensywności na naszą planetę inwazję rozpoczynaj siły obcej cywilizacji. Ludzkość musi zapomnieć o dzielących ją różnicach i połączyć siły przeciwko najeźdźcy, gdyż tylko w ten sposób można powstrzymać kosmitów.

Mod pozwala na objęcie dowództwa nad armiami Stanów Zjednoczonych, Rosji, Unii Europejskiej, Chin, Sił Obrony Afryki, wojsk Przymierza Bliskiego Wschodu, Frontu Wyzwolenia Ameryki Południowej oraz oczywiście także samych kosmitów. Większość z nich jest nowymi frakcjami, a te z podstawowej wersji zostały mocno przerobione. W obecnej fazie projektu gotowe są tylko wojska amerykańskie i chińskie, podczas gdy pozostałe wciąż znajdują się w produkcji.

Poza nowymi jednostkami twórcy zmodyfikowali również mechanizmy zabawy, usuwając generałów, zwiększając realizm bitew oraz wprowadzając nowy system odblokowywania jednostek za punkty zdobyte w walce. Spore zmiany zaszły również w oprawie graficznej, gdzie pojawiły się ostrzejsze tekstury oraz lepsze efekty wody i świetlne.

Aby zainstalować moda wypakujcie archiwum do katalogu z grą oraz wykorzystajcie program GenTool do uruchomienia projektu.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.06.2014 19:05
bard12_PL
1
Junior

siemka mam problem z wgraniem tego moda robie to co pisze autor ale nie dziala. mam tego gentool i wypakowalem te pliki do katalogu gry ale nic to nie daje oprocz obrazka podczas wlaczania. bardzo bym prosil o pomoc