Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Command & Conquer: Generals - Zero Hour

Najlepsze modyfikacje (10/02/2013) - m.in. Tales of Middle Earth, Run the Lucky 38 i Command & Conquer: Untitled

Adrian Werner, 10 lutego 2013, 22:20

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy takie projekty jak m.in. Hyrule: Total War, nowe światy do Mount & Blade: Warband, Tales of Middle Earth oraz Run the Lucky 38 do Fallout: New Vegas.

Zapowiedziano Command & Conquer: Generals 2. Pierwszy film i screeny

Adrian Werner, 11 grudnia 2011, 10:31

Krążące od dłuższego czasu plotki okazały się prawdziwe. Podczas tegorocznej gali Spike Video Game Awards ujawniono kolejną odsłonę serii Command & Conquer.

Command & Conquer 4 zaczęło żywot jako azjatycka sieciówka

Adrian Werner, 1 lipca 2010, 08:55

Serwis Gamereplays.org przeprowadził ciekawy wywiad z byłym pracownikiem Electronic Arts Los Angeles na temat serii Command & Conquer. Padło w nim sporo gorzkich słów, a my dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy na temat wewnętrznych spraw EA.

Electronic Arts pyta nas o kształt Command & Conquer 4

Jiker, 23 czerwca 2009, 10:15

Serwis CNC Generals World dotarł do ankiety firmy Electronic Arts, w której podejmuje ona temat Command & Conquer 4. Pytania dotyczą przede wszystkim tego, co gracze chcieliby zobaczyć w nowej odsłonie popularnej strategii czasu rzeczywistego. Padają tu m.in. kwestie związane z dodatkową zawartością, poszczególnymi jednostkami i trybem sieciowym.

Electronic Arts przygotowuje dwie nowe gry z serii Command & Conquer?

Filip „fsm” Grabski, 15 kwietnia 2009, 10:29

Zdolni ludzie pracujący nad głośnymi tytułami uwielbiają się chwalić w swoich CV rzeczami, nad którymi pracują lub pracowali. A że czasem dzięki temu wychodzą na jaw tytuły gier jeszcze niezapowiedzianych – tym lepiej dla łaknących nowych informacji graczy.

Kolejna część Command and Conquer za rogiem?

Filip „fsm” Grabski, 4 listopada 2008, 09:50

Który miłośnik RTSów nie lubi serii Command and Conquer? Być może jest gdzieś taki, ale zapewne jest w mniejszości. I cała ta grupka miłośników teraz siedzi i gra w Red Alerta 3. Dobrze, że ta gra jest podobno krótka, bo już za chwilę ma pojawić się kolejny C&C.

Doczekamy się kontynuacji Command & Conquer: Generals?

vampire, 17 sierpnia 2008, 16:10

Kiedy firma Electronic Arts podała jaka będzie zawartość kolekcjonerskiej edycji Command & Conquer Red Alert 3, szczególne zainteresowanie fanów wzbudził jeden z bonusów - klucz do wersji beta kolejnej gry z cyklu Command & Conquer – wtedy zaczęli oni zastanawiać się o jaką dokładniej produkcję chodzi.

Nowa gra z cyklu Command & Conquer w drodze

Jiker, 6 lutego 2008, 09:26

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Command & Conquer. Już za niespełna dwa tygodnie ujawnione zostaną oficjalne informacje, które rzucą światło na przyszłość cyklu. Czy doczekamy się nowej odsłony Red Alert? A może będzie to pozycja rozwijająca wątki zaprezentowane w dwóch grach z serii Generals?

C&C Saga nie dla Europejczyków

Misiek, 5 października 2007, 13:17

Wczoraj informowaliśmy Was, że Electronic Arts zapowiedziało zestaw Command & Conquer Saga, składający się z 13 dotychczasowych gier z tej serii. Okazuje się jednak, że nie ukaże się on na Starym Kontynencie.

Electronic Arts zapowiada zestaw Command & Conquer Saga

Metatron, 3 października 2007, 09:33

Electronic Arts przygotowało nie lada gratkę dla miłośników gier z serii Command & Conquer. Będzie to kompilacja trzynastu produkcji ze wspomnianego cyklu, wśród których znajdziemy zarówno te starsze, które znalazły się w zestawie C&C: The First Decade, jaki i najnowszą odsłonę – C&C 3: Tiberium Wars.

Historia cyklu Command & Conquer - część 6

Krystian Smoszna, 31 marca 2007, 13:29

Zapraszamy do lektury szóstego i ostatniego odcinka opowieści o historii cyklu Command & Conquer. Jak nietrudno się domyślić, poświęcony jest on grze, która wzbudziła wśród fanów chyba najwięcej kontrowersji. Jej tytuł to Command & Conquer: Generals.

Historia cyklu Command & Conquer - część 5

Krystian Smoszna, 30 marca 2007, 09:03

Zapraszamy do lektury piątej części artykułu, w którym możecie zapoznać się z historią cyklu Command & Conquer. Dziś przyjrzymy się grze Red Alert 2 oraz pierwszoosobowej strzelaninie, zatytułowanej Renegade.

Historia cyklu Command & Conquer - część 4

Krystian Smoszna, 29 marca 2007, 11:27

Zapraszamy do lektury czwartej części artykułu, w którym możecie zapoznać się z historią cyklu Command & Conquer. Wczoraj zakończyliśmy naszą opowieść na nietypowym eksperymencie o nazwie Sole Survivor Online, dzisiejszy odcinek poświęcimy w całości grze Tiberian Sun.

Historia cyklu Command & Conquer - część 3

Krystian Smoszna, 28 marca 2007, 11:52

Zapraszamy do lektury trzeciej części artykułu, w którym możecie zapoznać się z historią cyklu Command & Conquer. Wczoraj zakończyliśmy naszą opowieść na grze Red Alert, dziś nieco więcej o jej oficjalnych rozszerzeniach oraz o wynalazku znanym jako Sole Survivor Online.

Historia cyklu Command & Conquer - część 2

Krystian Smoszna, 27 marca 2007, 11:15

Zapraszamy do lektury drugiej części artykułu, w którym możecie zapoznać się z historią cyklu Command & Conquer. Wczoraj mogliście dowiedzieć się więcej o pierwszej części gry (nieoficjalnie znanej pod tytułem Tiberian Dawn), dziś czas na jej rozszerzenie oraz Red Alert.

Historia cyklu Command & Conquer - część 1

Krystian Smoszna, 26 marca 2007, 09:17

Jest jedną z najsłynniejszych serii gier strategicznych czasu rzeczywistego i jedną z najlepiej sprzedających się zarazem. W ciągu jedenastu lat swego istnienia, produkty z cyklu Command & Conquer rozeszły się w nakładzie przekraczającym 25 milionów sztuk. Dzięki temu wynikowi, marka ta znajduje się w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych tytułów w historii elektronicznej rozrywki.

Mistrzostwa Polski w Command & Conquer: Generals - Zero Hour

Krystian Smoszna, 18 grudnia 2006, 09:15

Wszystkich fanów sieciowych batalii w grze Command & Conquer: Generals – Zero Hour serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski, za których organizację odpowiadają twórcy popularnych, fanowskich serwisów CnC Reactor i BFME Center – Polskie Centrum Legendarnej Fantastyki, a także koncern Electronic Arts.

Microsoft blokuje prace nad modem do Command & Conquer Generals: Zero Hour

Elrond, 10 września 2006, 15:22

Niestety, fani gry strategicznej Command & Conquer Generals: Zero Hour nie doczekają się fanowskiego moda do wspomnianego produkt, zatytułowanego Halogen. Grupa pracująca nad nim, Slipstream Productions, poinformowała o zaprzestaniu prac nad projektem. Powód? "Ostrzegawcze" pismo od prawników Microsoftu.

Command & Conquer: The First Decade - jubileuszowy prezent od Electronic Arts

eLKaeR, 5 listopada 2005, 09:32

Dokładnie 31 sierpnia bieżącego roku pisaliśmy, że słynna seria pt. Command & Conquer obchodziła swoje dziesiąte urodziny. Korporacja Electronic Arts, która posiada prawa do niniejszego cyklu, zamierza wprowadzić do sprzedaży specjalny produkt w związku z omawianym jubileuszem.

Nowy LotR, nowe Simsy i C&C – czyli pozdrowienia z Florydy od Electronic Arts

Judith, 1 lutego 2005, 09:44

W ramach szukania nowych talentów do pracy przy kolejnych tytułach, znana wszystkim firma Electronic Arts odwiedziła uniwersytet na Florydzie. Z tej okazji odbył się tam specjalny pokaz, na którym można było ujrzeć nadchodzące tytuły. Ponadto wypowiedzi panów z EA rzuciły nieco światła na gry, dotychczas znane tylko z niejasnych pogłosek.

Command & Conquer: Red Alert 3 w produkcji!

Krystian Smoszna, 7 grudnia 2004, 08:26

Już niedługo, bo 31 sierpnia 2005 roku minie dokładnie dziesięć lat, odkąd pierwsza gra z serii Command & Conquer pojawiła się na rynku. Od tamtego czasu w branży komputerowej rozrywki zaszło wiele zmian. Firma Westwood Studios – pionier w produkcji strategii rozgrywanych w czasie rzeczywistym – przestała istnieć a wszelkie prawa do kultowej marki zostały w Electronic Arts.

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 - kategoria Dodatki / Rozszerzenia

eLKaeR, 10 stycznia 2004, 17:55

Prezentacja PeCetowych produktów, nominowanych przez redakcję wortalu GRY-OnLine w Plebiscycie na Najlepsze Gry Roku 2003, wkroczyła dziś w siódmy etap. Dokładnie trzy tygodnie wstecz proces demonstracji zainaugurowały Gry Przygodowe, a później zostały scharakteryzowane jeszcze Wyścigi, Gry Akcji, Gry Sportowe, Gry Niedocenione i Gry Strategiczne. Teraz pora przybliżyć Szanownym Czytelnikom najobszerniejszą (łącznie czternaście pozycji) spośród kategorii tematycznych, poświęconą rozmaitym dodatkom i rozszerzeniom. Po lekturze niniejszego artykułu serdecznie zapraszamy do głosowania, ponieważ czekają wspaniałe nagrody (np. układ Intel Pentium 4 3,0 GHz, akcesoria ze stajni Logitech i mnóstwo oryginalnego oprogramowania rozrywkowego).

Pierwsze screenshoty z nieoficjalnego dodatku Imperial Assault dla C&C: Generals Zero Hour

Krystian Smoszna, 16 grudnia 2003, 14:29

Szykuje się nie lada gratka dla fanów Command & Conquer: Generals Zero Hour, lubiących ponadto wytwory George’a Lucasa spod znaku Gwiezdnych Wojen. Kilkanaście osób pracujących dotąd osobno nad nieoficjalnymi rozszerzeniami oryginalnej gry, połączyło swoje siły i zaprezentowało pierwsze screenshoty z przygotowywanego właśnie dodatku Imperial Assault.

Ostatnie dni przed premierą patcha v.1.01 dla C&C: Generals - Zero Hour

eLKaeR, 13 grudnia 2003, 14:55

Prawdopodobnie w najbliższy poniedziałek (15 grudnia 2003) zakończy się długi okres oczekiwania użytkowników na debiutancką poprawkę systemową dla oficjalnego rozszerzenia gry Command & Conquer: Generals, noszącego podtytuł Zero Hour. Rzeczony patch wprowadzać ma nie tylko mnóstwo rozmaitych modyfikacji w funkcjonowaniu programu, ale także oferować jedenaście zupełnie nowych scenariuszy bitewnych.

Warcraft III i C&C: Generals - nowe poziomy z okazji Halloween

ComCo, 2 listopada 2003, 09:11

Święto Zmarłych (vel Halloween) to dzień bardzo nietypowy. Kiedy Polacy wspominają zmarłych, amerykańskie dzieci latają od domu do domu żądając cukierków, albo zrobią jakiegoś psikusa. Kiedy u nas przeważa nutka dekadencji, na Zachodzie bawią się w najlepsze... Nic więc dziwnego, że developerzy z okazji Halloween postanowili opublikować nowe multiplayerowe mapki do dwóch, świetnych RTS-ów, tj. Warcraft III: The Frozen Throne oraz C&C Generals: Zero Hour.