Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Command & Conquer: Generals - Zero Hour - Technical Difficulties Fix v.30052018 - Mod do gry - Download

Plik Technical Difficulties Fix v.30052018 to modyfikacja do gry Command & Conquer: Generals - Zero Hour z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku6,1 KB

data aktualizacji4 czerwca 2018

pobrań800

pobrań (7 dni)45

Pobierz plik za darmo
Command & Conquer: Generals - Zero Hour mod Technical Difficulties Fix v.30052018

Technical Difficulties Fix to modyfikacja do gry Command & Conquer: Generals (działa także z Command & Conquer: Generals - Zero Hour), której autorem jest Alphive.

Opis:

Command & Conquer: Generals to już mocno leciwa gra i na wielu współczesnych komputerach oraz systemach operacyjnych ma problemy z uruchomieniem. Jeśli na Waszym PC pojawia się błąd „Technical Difficulties” (taki jak na obrazku) powyżej, to ten mod go naprawi.

Instrukcje:

Ten błąd wynika z nieprawidłowego ustawienia rozdzielczości w grze. W archiwum znajdziecie kilka folderów, zależnie od pożądanej rozdzielczości (1080x768, 1600x1200 i 1920x1080), jak również odrębne dla edytora Worldbuilder oraz błędy związanego z DirectX 8.1.

W każdym z tych archiwów znajdziesz plik .ini. Wybierz właściwy dla siebie folder (zależnie od efekty, który chcesz osiągnąć) i odszukać w folderze z grą tam samo nazwany plik .ini, jak ten z archiwum, a następnie zastąp go zmodyfikowana wersją z Technical Difficulties Fix.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz