Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Fallout: New Vegas - Imaginator v.5c - Mod do gry - Download

Plik Imaginator v.5c to modyfikacja do gry Fallout: New Vegas z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku321,4 KB

pobrań3256

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji31 marca 2014

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Fallout: New Vegas mod Imaginator v.5c

Imaginator to modyfikacja do cRPG-a Fallout: New Vegas. Wprowadza ona do gry nowe urządzenie służace jako menu konfigurowania wyglądu gry. Możliwości są ogromn i obejmują m.in. zwiększanie lub zmniejszanie siły światła emitowanego przez różnorodne obiekty, zmiana palety kolorów (do wyboru jest 16 konfiguracji) czy opcję włączenia efektów filmowych. Wszystko to odbywa się w wirtualnym świecie, dzięki czemu od razu widzimy, jak wyglądają wybrane przez nas zmiany i tym samym możemy łatwo dopasować całość do własnych upodobań.

Projekt do działania wymaga New Vegas Script Extender. Do zainstalowania moda użyjcie programu Nexus Mod Manager. Korzystając z niego trzeba dać znać programowi, że mamy zainstalowane New Vegas Script Extender. Dlatego przy opcji „Launch fallout New Vegas” musicie kliknąć rozwijane menu i wybrać opcje „Launch NVSE".

Fallout: New Vegas mod Imaginator v.5c

Sama obsługa Nexus Mod Managera jest bardzo łatwa. Wystarczy wskazać mu pobrane archiwum z modem (za pomocą opcji „Add Mod From File”, czyli pierwszego przycisku na lewym pasku ikon), a po jego dodaniu odnaleźć go w zakładce „Mods”, zaznaczyć, a następnie aktywować funkcją opisaną jako „Activates The Selected Mod, czyli drugim przyciskiem na lewym pasku ikon. Gdy już aktywujcie wszystkie pożądane mody wystarczy uruchomić grę przyciskiem „Launch NVSE”.

Fallout: New Vegas mod Imaginator v.5c

Na koniec, w menu uruchamiającym grę upewnijcie się, że w opcjach graficznych macie włączony efekt Depth of Field.

  • data aktualizacji: 31 marca 2014
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 321,4 KB