Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City - Iron Man IV 2.2 - Mod do gry - Download

Plik Iron Man IV 2.2 to modyfikacja do gry Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku43,9 MB

data aktualizacji1 października 2019

pobrań10487

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Iron Man IV to modyfikacja do Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, która pozwala zagrać bohaterem odzianym w jedną z supernowoczesnych zbroi bojowych znanych z filmowej serii Iron Man. Odtworzono całą funkcjonalność pancerza. Możemy więc latać, korzystać z działek maszynowych i wyrzutni rakiet, aktywować wiązki laserowe oraz przywoływać pomocników. Zmieniono również interfejs, tak aby przypominał ten z wnętrza hełmów oraz wprowadzono licznych powierzchnych przeciwników. Dzięki modowi możemy poczuć się jak prawdziwy superbohater i korzystanie z możliwości zbroi daje olbrzymią frajdę.

Projekt, podobnie jak prawie wszystkie mody do tej gry, do działania wymaga zainstalowanych narzędzi Scripthook oraz ASI loader. Aby je zainstalować wystarczy pobrać archiwum i wypakować je do katalogu z grą (np. „C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\”). Musicie również posiadać program Open IV.

Aby zainstalować moda trzeba:

1.Wypakować archiwum.

2.Wejść do uzyskanego w ten sposób katalogu „Main Files” i skopiować jego zawartość do katalogu z grą (np. „C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\”).

3.Za pomocą Open IV aktywować zawartość pozostałych katalogów z archiwum, czyli katalogów Animation, APC oraz Armors.

  • data aktualizacji: 1 października 2019
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 43,9 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl