Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City - SuperMan Mod v.2.0 - Mod do gry - Download

Plik SuperMan Mod v.2.0 to modyfikacja do gry Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku582,2 KB

data aktualizacji16 października 2013

pobrań5020

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City mod SuperMan Mod v.2.0

SuperMan Mod to modyfikacja do gry Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Obdarza ona kierowanego przez nas bohatera mocą latania. Brzmi prosto, ale w rzeczywistości zabawy jest co niemiara i ten skromny projekt zapewnia masę rozrywki. Na bazie tego projektu opracowano również modyfikację Iron Man IV, która poza możliwością szybowania w przestworzach dodaje również nowe uzbrojenie oraz podniebnych przeciwników.

Uwaga: Projekt, podobnie jak prawie wszystkie mody do tej gry, do działania wymaga zainstalowanych narzędzi Scripthook oraz ASI loader. Aby je zainstalować wystarczy pobrać archiwum i wypakować je do katalogu z grą (np. „C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\”). Musicie również posiadać program Open IV.

Aby zainstalować wypakujcie archiwum i przenieście zawartość katalogu „SuperMan” do katalogu z grą. (np. „C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\”), a następnie aktywować moda za pomocą Open IV.

  • data aktualizacji: 16 października 2013
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 582,2 KB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl