Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Dominions 2: The Ascension Wars - updated v.2.08 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Dominions 2: The Ascension Wars z gatunku Gry Strategiczne w wersji updated v.2.08 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku59,5 MB

pobrań931

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji17 lutego 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Kontynuacja turowej strategii fantasy o dość przydługawym tytule Dominions: Priests, Prophets & Pretenders. Druga część sagi stworzona została z myślą o wszystkich popularnych systemach operacyjnych, dzięki czemu pograją w nią nie tylko posiadacze systemu Windows, ale i osoby korzystające z Linuxa, Maca czy Solarisa.

Zadaniem gracza jest wcielenie się w jednego z bogów świata gry i doprowadzenie go do ostatecznego zwycięstwa, czyli pozostania jedynym władcą zaprezentowanego uniwersum. Aby to osiągnąć musi on zająć się tworzeniem nowych armii, operowaniem potężną magią, podbijaniem nowych terytoriów (także tych neutralnych) czy eliminowaniem wrogich dowódców. Jednorazowo do walki może stanąć maksymalnie aż siedemnaście nacji, przy czym mogą nimi kierować żywi gracze (tryb multiplayer) lub też zaawansowana Sztuczna Inteligencja (tryb single player).

  • data aktualizacji: 17 lutego 2004
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 59,5 MB