Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dominions 2: The Ascension Wars - + 2 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Dominions 2: The Ascension Wars . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku104,3 KB

pobrań927

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji14 listopada 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu z grą, uruchom trainer, a następnie grę (skorzystaj z przycisku Run Game). W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – możliwość korzystania z dowolnej ilości punktów z kategorii Magic, Dominion oraz Castle (przy tworzeniu nowego Boga)

F2 – nielimitowana gotówka oraz surowce

Uwaga! Trainer do poprawnego działania wymaga wersji 2.08 gry!

  • data aktualizacji: 14 listopada 2006
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 104,3 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.