Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Airline Tycoon 2 - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Airline Tycoon 2 z gatunku Gry Strategiczne w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku958,2 MB

pobrań5224

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji13 października 2011

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Airline Tycoon 2 to kontynuacja lekkiej, humorystycznej strategii ekonomicznej, charakteryzującej się kolorową, komiksową grafiką oraz elementami przygodowymi. Oprócz klasycznych rozszerzeń i dodatków związanych z warstwą merytoryczną produktu, programiści postanowili stworzyć zupełnie nowy engine graficzny, oferujący niezwykle szczegółową, trójwymiarową oprawę wizualną, w pełni zachowującą charakterystyczny, groteskowy klimat i atmosferę znaną z poprzednich odsłon serii.

Niemal wszystkie gry Spellbound obfitują w szereg bardzo pomysłowych i nowatorskich rozwiązań. Tak jest i tym razem – w drugiej części Airline Tycoon, oprócz garści nowych tudzież odświeżonych „przedsiębiorców” do wyboru, twórcy wprowadzili interesujący „system doradczy”, obecny pod postacią uroczego dwugłosu anielsko-diabelskiego. Niemal na każdym kroku prześladuje nas dwójka żeńskich pomocników o skrajnie różnych poglądach, których głównym zajęciem jest podsuwanie graczowi diametralnie różnych rozwiązań i metod działania. W grze występuje bowiem wiele „niekonwencjonalnych” sposobów zwalczania konkurencji i nie mam tutaj bynajmniej na myśli stałego podnoszenia jakości świadczonych usług czy obniżki cen. W razie potrzeby sięgamy po sabotaż, bez pardonu krzyżując plany konkurentom. Ci jednak nie pozostają dłużni i szybko przypomną nam o tym, jak bardzo na lotnisku przydaje się ochrona oraz wszelkiego rodzaju „środki prewencyjne”.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 13 października 2011
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 958,2 MB

Pliki do gry Airline Tycoon 2

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Airline Tycoon 2 - ENG demo 958,2 MB 2011.10.13 5,2K 2