Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

AquaNox 2: Revelation - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry AquaNox 2: Revelation z gatunku Gry Symulacje w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku265,8 MB

pobrań1988

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji6 sierpnia 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

AquaNox: Revelation to kolejna cześć podmorskiej symulacji - AquaNox, która zasłynęła w świecie w dużej mierze dzięki bardzo wyrafinowanej i efektownej grafice ukazującej możliwości drzemiące w kartach z układem GeForce 3 (a dokładnie programowalnych jednostkach Pixel i Vertex Shader). Jest rok 2666, a gracz wciela się w postać Williama Drake’a, młodego pilota podwodnego frachtowca wyruszającego na poszukiwanie swego dziedzictwa - legendarnego skarbu swego przodka. Jednak już na początku swej przygody zdaje sobie sprawę, że nie tylko on chce odnaleźć skarb. Jego niewinne pragnienie przygody bardzo szybko napotyka na chciwość, nienawiść i okrucieństwo innych. Nasz bohater musi przeciwstawić się temu i w około 30 misjach, bronią pokładową swej łodzi oczyścić sobie drogę do dziedzictwa.

Uwaga: Jest to demo anglojęzycznej wersji gry. Udostępnione w nim zostały dwie misje w trybie Instant Action oraz jeden pełny scenariusz z kampanii.

  • data aktualizacji: 6 sierpnia 2003
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 265,8 MB

Pliki do gry AquaNox 2: Revelation

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

AquaNox 2: Revelation - AquaNox 2 Widescreen Fix mod 7,2 MB 2018.10.14 626 4
AquaNox 2: Revelation - ENG demo 265,8 MB 2003.08.06 2K 2