Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat AquaNox 2: Revelation

JoWooD likwiduje kolejne studio developerskie

ComCo, 31 maja 2005, 08:42

Nie ustają wysiłki szefów JoWooD, mające na celu odbicie się tejże firmy od przysłowiowego dna. Pierwsze cięcie kosztów pod koniec stycznia oznaczało zamknięcie zespołów developerskich: Ebensee (Transport Giant) oraz Wings Simulation (Soldner: Secret Wars), teraz zaś postanowiono zlikwidować studio Massive Development, odpowiedzialne za serię Aquanox.

Dodatki i kontynuacje Gothic, Soldner, SpellForce, czyli co planuje JoWooD na lata 2004/05

Krystian Smoszna, 27 lutego 2004, 12:06

W dniu wczorajszym, firma JoWooD Production Software opublikowała swoje wyniki finansowe za rok 2003. Dochody wyniosły 23 miliony euro i w porównaniu z rezultatem osiągniętym w 2002 roku, były one o mniejsze o 20.5 miliona euro. Taki spadek spowodowany był zmianą polityką firmy, która przechodzi teraz wewnętrzną reorganizację. Wszystko jednak wskazuje, że nadchodzące lata będą dla JoWooD bardziej tłuste, a to ze względu na pokaźną listę tytułów, które koncern zamierza już wkrótce opublikować.

Morza, oceany drżyjcie - przybywa(m) Aquanox 3

Elrond, 5 grudnia 2003, 09:30

Na początku była Archimedean Dynasty. Potem nastały Aquanox i Aquanox 2: Revelation. Gry, które zasłynęły w głównej mierze dzięki wyrafinowanej i efektownej grafice. Równie interesującym pomysłem było przeniesienie całej akcji w świat morskich głębin. A już niedługo ponownie będzie nam dane wcielić się w postać znaną z dwóch pierwszych części tej serii 'Szmaragdowego' Dead Eye Flinta.

Dalsza współpraca JoWood i Encore

Syriusz, 20 sierpnia 2003, 13:59

Korporacja Encore poinformowała, że na terenie Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się już sprzedaż następujących pozycji: AquaNox 2, Cold Zero: The Last Stand oraz Chaser. Kolejne gry, tj. Neighbors from Hell i Wildlife Park pojawią się odpowiednio: w przyszłym tygodniu oraz październiku. Wspomniana firma podpisała także kolejne porozumienie na publikację tytułów austriackiego studia JoWood.

AquaNox 2: Revelation, Cold Zero i Chaser - potrójne „złoto” w USA

ComCo, 1 sierpnia 2003, 10:07

Firma Encore poinformowała właśnie o fakcie zakończenia procesu developingu (status „gold”) trzech wydań gier, skierowanych do amerykańskiego odbiorcy. Mowa tu o: AquaNox 2: Revelation, Cold Zero: The Last Stand oraz Chaser, zaś rynkowy debiut tych produkcji w Stanach Zjednoczonych odbędzie się dokładnie 19 sierpnia. Producentem wszystkich tytułów jest oczywiście austriackie studio JoWooD.

Koch wydawcą gier firmy JoWooD w Europie

ComCo, 28 marca 2003, 07:43

Europejski wydawca - Koch Media - poinformował właśnie o zawarciu porozumienia z JoWooD Productions, na mocy którego zajmie się wydaniem kilku produkcji rzeczonej firmy na Starym Kontynencie. Umowa obejmuje zarówno tytuły, jakie już jakiś czas temu zostały wydane, jak i te, które aktualnie znajdują się w trakcie przygotowań. A mowa tu o: AquaNox 2: Revelation, Cold Zero: The Last Stand, Wildlife Park, Industry Giant II oraz Hotel Giant.

Aquanox 2: Revelation jedną z „oficjalnych gier” prezentujących możliwości GeForce FX

Solnica, 27 listopada 2002, 00:14

Znajdująca się w planie wydawniczym JoWooD gra Aquanox 2: Revelation wybrana została jako jeden z tzw. tytułów startowych zapowiedzianego niedawno nowego chipu nVidii - GeForce FX. Oznacza to, iż engine gry zoptymalizowany zostanie tak, aby wykorzystywał wszystkie możliwości drzemiące w kartach graficznych opartych na nowych kościach.

Zapowiedź: AquaNox 2 - Revelation

Fajek, 20 listopada 2002, 12:11

AquaNox: Revelation to kolejna cześć podmorskiej symulacji - AquaNox, która zasłynęła w świecie w dużej mierze dzięki bardzo wyrafinowanej i efektownej grafice ukazującej możliwości drzemiące w kartach z układem GeForce 3...

Demo Aquanox 2: Revelation już wkrótce

Solnica, 19 listopada 2002, 00:45

21 listopada czyli w najbliższy czwartek Jowood udostępni demo gry Aquanox 2: Revelation. Tak naprawdę będą to dwie wersje dema różniące się rozmiarem (230MB lub 380MB) i nieco zawartością. W obu znajdziemy te same siedem misji pochodzące z pierwszego rozdziału gry, wersja większa zawierać będzie jeszcze dodatkową misję i rozpoczynający grę film czyli tzw. intro.

Światowa premiera AquaNox2: Revelation opóźniona

Łosiu, 7 listopada 2002, 08:48

Niestety, prosto z firmy JowooD dotarły do nas informacje, iż światowa premiera gry AquaNox2: Revelation została przesunięta na pierwszy kwartał przyszłego roku. Oficjalnym powodem odroczenia premiery (gra miała zadebiutować na świecie jeszcze w tym roku) jest chęć dopracowania gry. Co ciekawe wczoraj spora część zachodnich serwisów podała, iż niemiecka wersja AquaNox2: Revelation została ukończona „Gold” i jak podaje oficjalna strona firmy JowooD, gra zostanie wydana w Niemczech 22 listopada. Wygląda więc na to, iż realizacja angielskiej wersji tego tytułu zajmie zespołowi Massive Development około trzy lub cztery miesiące.....jak dla mnie trochę za długo...

Oficjalna strona AquaNox: Revelation otwarta

Robal, 2 sierpnia 2002, 09:51

Firma Massive Development poinformowała o otwarciu oficjalnej strony w całości poświęconej grze AquaNox: Revelation. Na witrynie znajdziemy ogólne informacje o tym tytule, galerię screenshotów, opisy postaci oraz forum, na którym możemy zadać pytania twórcom.

Otwarcie oficjalnej strony AquaNox już 1 sierpnia

Robal, 17 lipca 2002, 09:44

Firma JoWood Productions podała do wiadomości publicznej informację, że dokładnie z dniem 1 sierpnia bieżącego roku zostanie otwarta oficjalna strona dedykowana grom AquaNox oraz AquaNox: Revelation.

Powstaje druga część AquaNox

Robal, 10 lipca 2002, 11:48

Firma JoWood Productions ogłosiła światu informację, że w chwili obecnej w studiu grupy Massive Development powstaje gra AquaNox: Revelation. Tak jak w poprzedniej części tego tytułu, cała rasa ludzka szuka schronienia w głębinach oceanów przed radioaktywnym pyłem. Tym razem gracze wcielają się w postać młodego pilota morskiego Williama Drake, który musi odnaleźć w podwodnym świecie legendarny skarb. Na swojej drodze spotka pokaźną ilość stworzeń jak i postaci, które pomogą mu nie znacznie w wykonaniu jego zadania.

AquaNox 2: Revelation zapowiedziany!

Fajek, 23 maja 2002, 13:39

Dzięki niemieckiemu producentowi i wydawcy, firmie JoWood, będziemy mogli ponownie zanurzyć się w głębiny oceanów i rozgrywać tam niesamowite pojedynki futurystycznymi pojazdami (łodziami) podwodnymi. A wszystko za sprawą AquaNox 2: Revelation!