Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Czarnobyl: Terrorist Attack - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Czarnobyl: Terrorist Attack z gatunku Gry Akcji w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku636,3 MB

data aktualizacji15 marca 2011

pobrań5618

pobrań (7 dni)12

Pobierz plik za darmo

Czarnobyl: Terrorist Attack to strzelanka pierwszoosobowa, w której ratujemy świat przed groźnymi terrorystami. Produkcja została przygotowana przez polskie studio Silden.

W nieodległej przyszłości silnie uzbrojona grupa terrorystów przejmuje kontrolę nad okolicą miasta Prypeć i grozi zdetonowaniem reaktorów elektrowni w Czarnobylu, co doprowadziłoby do uwolnienia radioaktywnej chmury, która przykryje sporą część północnej półkuli. Przywódca grupy przekazuje żądania – miliard euro w ciągu 24 godzin. Państwa Europy nie zamierzają płacić. Zamiast tego, do akcji zostaje wysłany przedstawiciel elitarnej jednostki. Zadaniem gracza jest zakradnięcie się do elektrowni i powstrzymanie bandytów.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.04.2011 10:01
qqqqqq
4
Generał

Demo - tralalalala, po co komu demo wszyscy wiedzą, że to najlepsza gra na świecie. Ogólnie ta gra może się równać z takimi tytułami jak Call of Duty... i wygrywa na lajcie...