Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Crash Time IV: The Syndicate - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Crash Time IV: The Syndicate z gatunku Gry Wyścigi w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku356,3 MB

data aktualizacji24 stycznia 2011

pobrań10130

pobrań (7 dni)32

Pobierz plik za darmo

Crash Time IV to czwarta odsłona popularnego, budżetowego cyklu samochodowych gier akcji, znanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Jej producentem jest studio Synetic, a wydawcą firma dtp entertainment. Marka bazuje na popularnym, niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez niemiecką stację RTL.

Twórcy podzielili Crash Time IV na dwa główne tryby rozgrywki – kampanię dla pojedynczego gracza, a także, po raz pierwszy w historii cyklu, opcję sieciową. W pierwszym przypadku pozwolono nam przejąć kontrolę nad Semirem i Benem, duetem nieustraszonych policjantów, lubujących się w ściganiu przestępców ulicami niemieckich miast. Przedstawiona w grze historia pokazuje zmagania stróżów prawa ze zorganizowaną grupą przestępczą, starającą się przejąć całkowitą kontrolę nad Kolonią.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 24 stycznia 2011
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 356,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl