Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Pure Pinball - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Pure Pinball z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku69,3 MB

data aktualizacji11 czerwca 2003

pobrań4253

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo

Pure Pinball to wedle autorów gry, szwedzkiego zespołu Iridon Interactive, symulator flipera następnej generacji. Wysokiej jakości oprawa audio-wizualna oraz realistyczny model fizyczny odpowiedzialny za zachowanie się kul na stole powodują, iż grając w Pure Pinball czujemy się niemal tak jak przy prawdziwym stole stojącym w salonie gier video.

Do dyspozycji gracza udostępnione zostały trzy stoły: Excessive Speed, World War oraz Runaway Train, każdy z nich zaprojektowany został z niezwykle dużą starannością o szczegóły. Setki tysięcy polygonów, z których składają się stoły oraz zastosowanie zaawansowanych efektów graficznych oferowanych przez współczesne karty graficzne sprawiają, iż wyglądają one niezwykle realistycznie, niemal jak prawdziwe. Jako że gra wykorzystuje w pełni trójwymiarowy engine graficzny możliwe jest obserwowanie stołu, na którym gramy z kilku różnych ujęć, na przykład z kamery umieszczonej ponad nim, z kamery podążającej za kulką, typowy „scrolling”, itd.

  • data aktualizacji: 11 czerwca 2003
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 69,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl