Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Pure Pinball - +1 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Pure Pinball . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku49,8 KB

pobrań1311

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji13 czerwca 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Jest to program, który musi działać razem z grą. Gdy uruchomisz grę użyj klawiszy [ALT] + [TAB] i przełącz się do Windows, uruchom trainera, wybierz z listy, która ci się wyświetli, odpowiednią grę (Pure Pinball), a następnie używając tych samych klawiszy wróć do gry. Podczas gry naciśnij [F1] a otrzymasz nieskończoną ilość kul.

  • data aktualizacji: 13 czerwca 2003
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 49,8 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.