Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Multiwinia: Survival of the Flattest - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Multiwinia: Survival of the Flattest z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku48,5 MB

pobrań3059

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji22 września 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Multiwinia to produkt brytyjskiej firmy Introversion Software, który został opracowany na bazie opublikowanej w 2005 roku gry Darwinia. Nowy program koncentruje się w głównej mierze nad rozgrywką wieloosobową, choć i zwolennicy rywalizacji z komputerowym przeciwnikiem znajdą tu coś dla siebie.

Podobnie jak pierwowzór, Multiwinia jest grą wojenną rozgrywaną w czasie rzeczywistym, której głównymi bohaterami są dwuwymiarowe sprite’y, żyjące w wirtualnym świecie o nazwie Darwinia. Program umożliwia tworzenie armii złożonej z sympatycznych, zielonych ludzików, uzbrajanie ich w rozmaite środki zagłady (m.in. granaty, wyrzutnie rakiet) i kierowanie wojska do walki z innymi uczestnikami zabawy. Na potrzeby nowej wersji gry autorzy pokusili się o liczne usprawnienia. Najważniejszym dodatkiem jest system formacji, umożliwiający lepsze zarządzanie Darwinaniami na polu bitwy i mający duży wpływ na przebieg batalii.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 22 września 2008
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 48,5 MB