Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Multiwinia: Survival of the Flattest

Humble Introversion Bundle - startuje nowa edycja akcji. Płać za gry, ile chcesz

Sarge, 23 listopada 2011, 09:00

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji charytatywnej Humble Bundle. W ramach Humble Introversion Bundle za dowolną kwotę można wzbogacić się o cztery niezależne produkcje studia Introversion. Z kolei za określoną cenę otrzymujemy dodatkowo dwie gry.

Wieści ze świata (Mortal Kombat, Gran Turismo 5, Sniper: Ghost Warrior) 12/07/10

Hed, 12 lipca 2010, 14:56

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu mówimy o becie gry Elements of War, anulowanej grze z serii Mortal Kombat, nadchodzącym patchu do polskiego Snipera oraz konkursie związanym z Gran Turismo 5.

Statystyki osiągnięć dostępne na Steamie

Hed, 8 maja 2009, 08:32

W jednym z bardziej popularnych systemów dystrybucji elektronicznej Steam pojawiły się statystyki osiągnięć obejmujące kilkanaście pozycji. Dzięki nim możemy sprawdzić między innymi procent graczy, którzy poradzili sobie z danym wyzwaniem oraz porównać nasze własne konto z postępami ogółu użytkowników. Steam postawił na osiągnięcia, wypromowane na Xboksie 360, już jakiś czas temu.

Gra Roku 2008: Najbardziej nowatorska gra – kategoria dodatkowa

Filip „fsm” Grabski, 12 lutego 2009, 18:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 października 2008)

Jiker, 10 października 2008, 11:03

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Left 4 Dead z olbrzymią kampanią reklamową, pełna wersja LittleBigPlanet wzbogacona o lokacje z bety, sklepowy debiut Multiwinii już jutro, Mines of Moria zaskoczy nas 18 listopada, pierwszy przykład funkcjonowania systemu PSP Plus!, Prince of Persia: Classic także na PS3. Zapraszamy do lektury.

Multiwinia już w sprzedaży. Przetestuj demo

Jiker, 20 września 2008, 12:58

Brytyjska firma Introversion Software poinformowała o światowym debiucie strategii Multiwinia: Survival of the Flattest, produkcji opracowanej na bazie opublikowanej w 2005 roku gry o tytule Darwinia. Wszyscy zainteresowani mogą ją nabyć za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Introversion.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 sierpnia 2008)

Jiker, 26 sierpnia 2008, 09:30

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Castle Crushers wreszcie w XBLA, szerzej o najnowszym dodatku do Warhawka, Left 4 Dead opóźnione, lista wystawców Tokyo Game Show 2008, Murder in Abbey Road w sprzedaży, Electronic Arts i Take-Two podpisują porozumienie. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 29 lipca 2008, 11:41

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór wiadomości ważnych i mniej ważnych, ale zawsze podanych w możliwie najkrótszy i najbardziej przystępny sposób. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o nowym sklepie internetowym JoWooD, szczegółach Splatterhouse, Multiwinii, najbliższych premierach w usłudze Xbox Live Arcade, datach premiery Wii Music i Afro Samurai, o starcie PS3 Greatest

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 23 lipca 2008, 11:53

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór mniej ważnych newsów napisanych krótko, zwięźle i na temat. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o planach wydawniczych firm Empire Interactive i Nibilis, zapowiedzi nowej przygodówki Defenders of Law, beta testach gry Perfect World i Multiwinia, demie Facebreakera i innych. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 9 lipca 2008, 11:17

Dzisiejsze „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to: amerykańska premiera DMC4, czym jest Crysis Wars, nowa edycja Children of the Nile, łatki do Team Fortress 2 i Playstation 3, nowe Xboksy 360 i data premiery Multiwinii. Zapraszamy do lektury.

Darwinia+ zmierza na Xbox Live Arcade

Przemysław Zamęcki, 26 marca 2008, 09:55

Brytyjska firma Introversion potwierdziła, że tej jesieni w usłudze Xbox Live Arcade pojawi się znana zapewne wielu graczom pecetowym Darwinia.

W Multiwinię zagramy tego lata

Metatron, 10 lutego 2008, 18:59

Niemal rok temu firma Introversion poinformowała o planach stworzenia na PC gry RTS Multiwinia, czyli Darwinii przystosowanej do rozgrywek online. Do tej pory nie znaliśmy daty premiery wspomnianej produkcji, w końcu jednak deweloper postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że w grę zagramy już tego lata.

Firma Introversion Software mogłaby ofiarować Darwinię użytkownikom Xboksów

Krystian Smoszna, 12 marca 2007, 10:21

Produkt firmy Introversion Software o nazwie Darwinia, mógłby ujrzeć światło dzienne na konsoli Xbox 360 – oznajmili twórcy gry w wywiadzie dla niemieckiego magazynu Krawall. Mógłby, gdyby znalazł się partner gotowy wspomóc brytyjskie studio w staraniach o przekonanie koncernu Microsoft do takiego kroku.