Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness - episode #1 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness z gatunku Gry RPG w wersji episode #1 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku208,8 MB

pobrań2476

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji21 maja 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness jest trójwymiarową przygodówką, zawierającą też jednak elementy typowe dla gier role-playing. Tytuł ten w bezpośredni sposób nawiązuje do cieszących się ogromną popularnością komiksów internetowych, w satyryczny sposób komentujących różnorakie wydarzenia ze świata elektronicznej rozrywki. W grze mamy okazję do tego żeby wcielić się w wybranego przez siebie bohatera komiksu Penny Arcade i uczestniczyć w bardzo zabawnie podanej historii. Opisywana przygodówka jest pierwszym epizodem z zaplanowanej na kilka produktów serii. Za jej przygotowanie odpowiedzialne jest kanadyjskie studio developerskie Hothead Games. Penny Arcade Adventures ukazał się z myślą o posiadaczach PeCetów, choć warto też dodać, iż przewidziano oddzielne wersje, przeznaczone dla właścicieli Macintoshów oraz systemów operacyjnych Linux.

Uwaga: Wersja trial gry. Pozwala na zapoznanie się z fragmentem programu, a ponadto umożliwia jego całe odblokowanie po wykupieniu specjalnego klucza aktywującego.

  • data aktualizacji: 21 maja 2008
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 208,8 MB

Pliki do gry Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness - episode #1 demo 208,8 MB 2008.05.21 2,5K 1
Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness - episode #2 demo 309,9 MB 2008.10.30 3K 0