Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Settlers: Narodziny Imperium - v1.5 +5 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry The Settlers: Narodziny Imperium . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku230 KB

data aktualizacji21 maja 2008

pobrań9219

pobrań (7 dni)11

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1, znajdując się w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia (blok numeryczny!):

NUMPAD1 – nieskończona ilość złota złota

NUMPAD2 – natychmiastowe 3 typy surowców (należy kliknąć na wybranym budynku)

NUMPAD3 – natychmiastowa rekrutacja sześciu jednostek

NUMPAD4 – zmiana ilości populacji (1000; 0; wartość domyślna)

NUMPAD5 – zwiększenie limitu maksymalnej liczby jednostek wojskowych

Uwaga! Trainer ten współpracuje wyłącznie z wersją 1.3 gry! Niezbędne jest więc zainstalowanie odpowiedniej łatki (patcha).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
01.02.2009 12:53
zanonimizowany583474
1
Junior

Uwaga! Trainer ten współpracuje wyłącznie z wersją 1.3 gry! Niezbędne jest więc zainstalowanie odpowiedniej łatki (patcha).

To jest błąd??? Czy prawdziwa informacja???