Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Settlers: Narodziny Imperium

The Settlers History Collection zadebiutowało na rynku

Adrian Werner, 16 listopada 2018, 13:04

Na rynku zadebiutował zestaw The Settlers History Collection, zawierający lekko odświeżone wersje siedmiu odsłon "Osadników". Każdą grę można także kupić samodzielnie.

20-lecie serii The Settlers - ostatnia szansa na udział w konkursie!

Draug, 26 lipca 2013, 15:40

Tylko do końca dnia czekamy na Wasze zgłoszenia w konkursie z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers! Zachęcamy do wzięcia udziału i sprawdzenia zgłoszonych dotychczas prac.

Świętuj z nami 20-lecie The Settlers! Konkurs na GRYOnline.pl!

Maciej Jałowiec, 5 lipca 2013, 17:15

Z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers, wraz z twórcami tego cyklu zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie możecie zdobyć m. in. telefon Samsung Galaxy S4, tablet Asus Google Nexus 7 i prestiżową obecność w grze The Settlers Online!

Ruszyły zapisy na beta testy Settlers 7

Adrian Werner, 24 grudnia 2009, 12:12

Sporo czasu minie jeszcze nim The Settlers 7: Path to the Kingdom zagości na sklepowych półkach. Gracze, którzy nie mają ochoty czekać tak długo, mogą już złożyć wniosek o dołączenie do testów beta tej gry.

Ubisoft zapowiada siódmą odsłonę cyklu The Settlers

Jiker, 22 września 2009, 19:40

Koncern Ubisoft oficjalnie zapowiedział kolejną odsłonę bestsellerowego cyklu The Settlers. Dzieło o tytule The Settlers 7: Droga do Królestwa, zostanie wydane na wiosnę 2010 roku. Produkcja zaoferuje pecetowym graczom możliwość poprowadzenia swoich poddanych do zwycięstwa i zdobycia miana najsilniejszego królestwa Europy środkowej w początkowej fazie epoki renesansu.

Empire of the East pierwszym dodatkiem do gry The Settlers: Narodziny Imperium

Metatron, 25 stycznia 2008, 09:12

Ubisoft zapowiedział pierwszy dodatek do gry The Settlers: Narodziny Imperium. Nosić on będzie tytuł Empire of the East i wprowadzi szereg urozmaiceń rozgrywki, spośród których najważniejszym będzie nowa, licząca osiem misji kampania.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (21/01/08)

Solnica, 21 stycznia 2008, 16:40

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Kane & Lynch: Dead Men, Gears of War lub The Settlers: Narodziny Imperium. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby ukrywającej się pod ksywką ...

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! (16/01/08)

Solnica, 16 stycznia 2008, 16:09

Kane & Lynch: Dead Men, Gears of War lub The Settlers: Narodziny Imperium – jedna z tych trzech, bez wątpienia ciekawych gier może już wkrótce powędrować do kogoś z was! Aby było to możliwe, musicie jedynie wziąć udział w rozpoczynającym się dzisiaj konkursie z serii „gra za friko”.

Poradnik: „The Settlers: Narodziny Imperium”

Redakcja GRYOnline.pl, 18 grudnia 2007, 19:12

"Witamy w poradniku do gry The Settlers: Narodziny Imperium zawierającym opis przejścia wszystkich szesnastu misji wchodzących w skład kampanii. Przed rozpoczęciem zabawy radzimy przeczytać instrukcję dołączoną do polskiego wydania gry, w której znajdują się informacje na temat rozgrywki pomocne w sprawnym wypełnianiu poszczególnych zadań. Dokładna lektura instrukcji oraz poradnika sprawi, że gra nie będzie mieć przed tobą większych tajemnic."

Mini-gra The Settlers: Narodziny Imperium w Twojej przeglądarce stron internetowych

Krystian Smoszna, 1 października 2007, 09:39

Twórcy najnowszej odsłony cyklu The Settlers przygotowali interesującą mini-grę, pozwalającą użytkownikom Internetu zbudować średniowieczną wioskę za pośrednictwem zwykłej przeglądarki stron.

Gra The Settlers: Narodziny Imperium zadebiutowała na rynku

Krystian Smoszna, 26 września 2007, 07:02

Szósta odsłona cyklu The Settlers rozpoczęła podbój rynku elektronicznej rozrywki, o czym wczoraj nie omieszkał poinformować koncern Ubisoft Entertainment. Gra jest już dostępna w Stanach Zjednoczonych. Europejską premierę zaplanowano na piątek.

GOL na GC 2007: The Settlers: Rise of an Empire

Krzysztof Gonciarz, 26 sierpnia 2007, 21:36

Konserwatywni fani oryginalnych Settlersów nigdy nie pogodzą się chyba z faktem, że tak lubiana przez nich seria ostatecznie ugięła się pod naporem prawideł rynkowych i zauważalnie skręciła w stronę układu RTS-owego. Nie można jednak powiedzieć, by sięgająca historią do czasów Amigi seria zgubiła gdzieś po drodze swe założenia.

Ściągnij demo gry The Settlers: Rise of an Empire!

Krystian Smoszna, 23 sierpnia 2007, 19:10

Chcielibyście sprawdzić, jak prezentuje się w akcji najnowsza odsłona cyklu The Settlers, która nosi podtytuł Rise of an Empire? Macie dziś ku temu doskonałą okazję! Wszystko za sprawą oficjalnej wersji demonstracyjnej gry, która przed kilkudziesięcioma minutami pojawiła się w sieci!

Nowe gry z cyklu Brothers in Arms i The Settlers z technologią SpeedTreeRT

Krystian Smoszna, 16 sierpnia 2007, 08:54

Opracowaną przez firmę Interactive Data Visualisation, Inc. technologię SpeedTreeRT, zobaczymy w dwóch nowych grach, które już niedługo opublikuje na rynku koncern Ubisoft Entertainment. Mowa tu o takich tytułach jak Brothers in Arms: Hell’s Highway i The Settlers: Rise of an Empire.

The Settlers: Rise of an Empire – start strony internetowej

neoXs, 25 lipca 2007, 14:09

W dniu dzisiejszym Ubisoft ogłosił start nowej strony internetowej gry The Settlers: Rise of an Empire. Co ciekawe, na wspomnianej stronie uruchomione zostały zapisy do beta testów, które mają się rozpocząć już w sierpniu. Jest to już szósta część znanej serii strategii Settlers. Po dosyć chłodnym przyjęciu poprzedniej odsłony - Dziedzictwo Królów producent Blue Byte Software postanowił wrócić do starej koncepcji gry dodając garść nowości.

Zobacz trzy filmy prezentujące rozgrywkę w szóstej odsłonie cyklu The Settlers!

Krystian Smoszna, 10 lipca 2007, 09:03

Koncern Ubisoft Entertainment SA przygotował nie lada gratkę dla wszystkich wielbicieli serii The Settlers. W Internecie pojawiły się wczoraj trzy filmy, prezentujące fragmenty rozgrywki z najnowszej, szóstej już odsłony popularnego cyklu, zatytułowanej Rise of an Empire.

Premiera gry The Settlers: Rise of an Empire we wrześniu

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2007, 07:16

Wygląda na to, że wielbiciele cyklu The Settlers nie będą długo czekać na kolejny odcinek opowieści o osadnikach. Z opublikowanego wczoraj oficjalnego oświadczenia koncernu Ubisoft wynika, że gra The Settlers: Rise of an Empire trafi do sklepów już we wrześniu bieżącego roku.

The Settlers VI zmienia nazwę na The Settlers: Rise of an Empire

Metatron, 24 kwietnia 2007, 12:40

Fani gier strategicznych należących do popularnej serii Settlers z niecierpliwością czekają na kolejną, szóstą już odsłonę cyklu. Twórcy z Blue Byte pracują pełną parą pragnąc dostarczyć nam gotowy produkt jeszcze tego lata. Ma to być gra odbiegająca nieco od wcześniejszych wchodzących w skład serii produkcji, dlatego też postanowiono podkreślić ten fakt, zmieniając jej nazwę.

Zobacz pierwszy zwiastun gry The Settlers VI!

Krystian Smoszna, 18 października 2006, 17:38

W ubiegłym tygodniu byliście świadkami oficjalnej zapowiedzi nowej odsłony cyklu The Settlers, tradycyjnie powstającej w niemieckim studiu Blue Byte. Dziś możecie nacieszyć oczy pierwszym zwiastunem gry, który pojawił się w sieci dzięki staraniom wydawcy, koncernu Ubisoft.