Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Settlers: Narodziny Imperium - v1.1 +5 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry The Settlers: Narodziny Imperium . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku127,6 KB

data aktualizacji9 listopada 2007

pobrań5597

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

NUMPAD1 – nieskończona ilość złota

NUMPAD2 – natychmiastowy bonus w postaci nowych surowców

NUMPAD3 – otrzymujemy sześć nowych oddziałów

NUMPAD4 – modyfikacja populacji wioski – kolejne wciskanie tego klawisza powoduje ustalanie jej wielkości na poziomie 1000, 0 oraz normalnym (takim, jaki był przed użyciem trainera)

NUMPAD5 – zwiększa limit maksymalnej liczby jednostek wojskowych

Uwaga! Trainer ten do poprawnego działania wymaga zainstalowania patcha w wersji 1.1!

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz