Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Settlers: Narodziny Imperium - v1.7.1 +1 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry The Settlers: Narodziny Imperium . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku232,1 KB

data aktualizacji20 kwietnia 2009

pobrań13444

pobrań (7 dni)23

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1 podczas pobytu w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

NUMPAD5 – likwidacja limitu maksymalnej wielkości populacji

Uwaga! Trainer współpracuje wyłącznie z wersją 1.7.1 gry!

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz