Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

World in Conflict - v1.007 +9 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry World in Conflict . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku257,4 KB

data aktualizacji20 maja 2008

pobrań3066

pobrań (7 dni)13

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

World in Conflict trainer v1.007 +9 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1, znajdując się w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy (blok numeryczny!):

NUMPAD1 – 50000 punktów surowców

NUMPAD2 – 1000 punktów taktycznych

NUMPAD3 – natychmiastowy dostęp do obiektów paska taktycznego

NUMPAD4 – zatrzymuje upływ czasu

NUMPAD5 – natychmiastowa zdolność ofensywna

NUMPAD6 – natychmiastowa zdolność defensywna

NUMPAD7 – masowa rzeź

NUMPAD8 – niezniszczalne pojazdy

NUMPAD9 – dowolne manipulowanie kamerą

Uwaga! Trainer ten współpracuje wyłącznie z wersją 1.007 gry! Konieczne jest więc zainstalowanie odpowiedniej łatki (patcha)!

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl