Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 października 2007, 20:49

World in Conflict PC

Kody do gry

Jeszcze przed przystąpieniem do zabawy utwórz skrót do pliku .exe, dzięki któremu możliwe staje się uruchamianie gry. Skrót możesz umieścić między innymi na pulpicie. Kliknij prawym przyciskiem na skrócie i wybierz opcję Właściwości. Upewnij się, że masz wybraną zakładkę Skrót. Kliknij na podświetlonym polu Element docelowy. Musisz tu dopisać parametr –console. Przykładowo, zamiast:

“C:\World in Conflict\WiC.exe”

Musi wyglądać to tak:

“C:\World in Conflict\WiC.exe” –console

W dowolnym momencie rozgrywki wciśnij klawisz tyldy (~) w celu wywołania okna konsoli. Możesz tu wpisać jeden z przedstawionych poniżej kodów:

WinGame – wygrywamy aktualnie rozgrywaną misję

UnlockAllMaps – odblokowanie wszystkich misji

CameraFreedom – dowolnie manipulowanie kamerą

cmdlist – lista wszystkich komend konsoli

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 października 2007