Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

World in Conflict - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry World in Conflict . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku3,9 KB

data aktualizacji31 marca 2008

pobrań2216

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

World in Conflict trainer Unlocker - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym przechowywane są save’y, czyli:

C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\My Documents\

Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, tak aby ich nie utracić.

Teraz możesz uruchomić grę. Klikaj kolejno na przyciskach Single Player oraz Campaign (kampania dla pojedynczego gracza). Wybierz teraz profil o nazwie TNT i ustaw go jako aktywny (Set As Active). Odblokujesz sobie dostęp do wszystkich misji kampanii. Do każdej z nich możesz przystępować klikając na przycisku Replay Mission (powtórzenie misji) oraz wybierając normalny poziom trudności. Unlocker odblokowuje również dostęp do wszystkich nagród oraz filmików przerywnikowych.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl