Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Agatha Christie: Peril at End House - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Agatha Christie: Peril at End House z gatunku Gry Przygodowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku61,4 MB

pobrań3489

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji9 stycznia 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Peril at End House to druga odsłona cyklu gier przygodowych, która została przygotowana przez studio Flood Light Games we współpracy z firmą Oberon Games. Fabułę programu oparto o tytułową powieść Agathy Christie (w Polsce znaną pod nazwą Samotny dom), napisaną przez popularną twórczynię kryminałów w 1932 roku.

Akcja gry przenosi nas do nadmorskiego miasteczka St. Loo w Kornwalii, gdzie jedną z malowniczo położonych rezydencji zamieszkuje Nick Buckley. Młoda i atrakcyjna kobieta zwraca na siebie uwagę Herkulesa Poirot, gdyż czterokrotnie w ciągu ostatniego tygodnia, cudem uniknęła śmierci. Słynny detektyw wraz ze swoim wiernym przyjacielem Arturem Hastingsem postanawiają pomóc czarującej dziewczynie i znaleźć nieuchwytnego zamachowca. Muszą się przy tym spieszyć, gdyż Nick Buckley jest w ciągłym niebezpieczeństwie, a czas ucieka...

Uwaga: Wersja trial gry. Pozwala na zabawę przez okres 60 minut. Po tym czasie włącza się blokada. Można ją wyłączyć po zakupie klucza aktywującego.

  • data aktualizacji: 9 stycznia 2008
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 61,4 MB

Pliki do gry Agatha Christie: Peril at End House

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Agatha Christie: Peril at End House demo 61,4 MB 2008.01.09 3,5K 1