Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Die Hard: Nakatomi Plaza - +2 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Die Hard: Nakatomi Plaza . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku44,3 KB

pobrań2124

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji16 lipca 2002

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wypakuj plik, najlepiej do folderu z zainstalowaną grą. Trainer musi działać z nią równolegle, dlatego gdy uruchomisz grę, naciśnij klawisze [Alt] + [Tab], aby wrócić do Windowsa, uruchom trainer, ustaw co potrzebujesz i używając tych samych klawiszy wróć do gry.

Uwaga: Trainer działa wyłącznie z wybranymi wersjami gry.

  • data aktualizacji: 16 lipca 2002
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 44,3 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Die Hard: Nakatomi Plaza

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Die Hard: Nakatomi Plaza - +2 trainer trainer 44,3 KB 2002.07.16 2,1K 2