Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Die Hard: Nakatomi Plaza (PC)
OkładkaDie Hard: Nakatomi Plaza (PC)

Die Hard: Nakatomi Plaza PC

Gra akcji/FPS oparta na fabule pierwszej części słynnej serii filmów akcji „Die Hard”. Gracz wciela się w postać głównego bohatera filmu, policjanta John McClane i musi przeciwstawić się terrorystom okupującym budynek Nakatomi.

Akcji | FPP | filmy | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Die Hard: Nakatomi Plaza Premiera PC

23kwietnia2002

pudełko PL

11czerwca2002

producent: Piranha Games wydawca: Sierra wydawca PL: Play-It Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Die Hard: Nakatomi Plaza

Half-Life

Red Faction

Die Hard Trilogy

Gra akcji/FPS oparta na fabule pierwszej części słynnej serii filmów akcji „Die Hard”. Gracz wciela się w postać głównego bohatera filmu, policjanta John McClane (granego w filmie przez Bruce’a Willisa) i musi przeciwstawić się terrorystom okupującym budynek Nakatomi. Do przejścia czeka ponad 30 poziomów (40 pięter budynku), w których gracz musi rozbrajać bomby, uwalniać zakładników - ogólnie rzecz biorąc zapobiegać wszelkim działaniom terrorystów dowodzonych przez Hansa Gruber’a.

W walce możemy używać całego arsenału broni, między innymi: pistoletu kaliber 9mm i pistoletu maszynowego MP5. Ważnymi aspektami gry są dwa współczynniki mające duży wpływ na rozgrywkę: morale i stamina. Im więcej zabijemy terrorystów tym morale bohatera będzie wyższe, będzie skuteczniejszy w walce, a przeciwnicy będą się starali unikać bezpośredniego starcia i staną się słabsi. Stamina zaś wpływa na wytrzymałość i szybkość poruszania się. Gra posiada dobrą trójwymiarową grafikę (engine LithTech) oraz specyficzny klimat budowany m.in. przez humorystyczne dialogi naszego bohatera.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 147 głosów czytelników.

Die Hard: Nakatomi Plaza cena w dniu premiery: 99 PLN

Klasyfikacja PEGI Die Hard: Nakatomi Plaza

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Die Hard: Nakatomi Plaza Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 400MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D