Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Supreme Commander - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Supreme Commander z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1050,8 MB

pobrań3997

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji6 lutego 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Supreme Commander to strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, przygotowana przez studio Gas Powered Games. Z punktu widzenia fana gatunku istotniejsza okazuje się jednak informacja, że za produkcją gry stoi Chris Taylor – człowiek, który niegdyś zdobył olbrzymią popularność programem o nazwie Total Annihilation.

Nic nie dzieje się bez przyczyny – wojna w Supreme Commander również. W pierwszej połowie XXI wieku, ludzkość rozpoczęła próby z teleportacją i w zaledwie kilkanaście lat, osiągnęła na tym polu znaczące sukcesy. Rezultaty eksperymentów z materią nieorganiczną były tak zadowalające, że już w 2062 roku udało się przeprowadzić pierwsze próby z ludźmi. Grupa odważnych Ziemian została wówczas przeniesiona na jeden z księżyców Neptuna. Cała operacja trwała raptem 0.26 sekundy. Wykorzystując nowoodkrytą technologię, Ziemianie rozpoczęli eksplorację Układu Słonecznego. W 2284 roku istniało szesnaście kolonii, zlokalizowanych na najbliżej położonych planetach, w 2526 roku już 110.

Uwaga: Demo pozwala na przetestowanie nacji „Cybran Nation” we wczesnym stadium kampanii jednoosobowej. Ponadto zawiera mapę typu skirmish zatytułowaną „Finn’s Revenge”. Dostępne są trzy poziomy trudności.

  • data aktualizacji: 6 lutego 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 1050,8 MB