Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku421,8 MB

pobrań2070

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji19 stycznia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Kolejna część słynnego cyklu UFO, który, po upadku Microprose niezmordowanie kontynuuje czeski zespół ALTAR Games we współpracy z wydawcą Cenega Publishing. Podobnie jak poprzednio, jest to mix taktycznej gry akcji z globalną strategią, w którym użytkownik sprawuje pieczę nad funkcjonowaniem i rozwojem sieci baz oraz dowodzi w boju grupą elitarnych żołnierzy.

Akcja gry toczy się niedługo po wydarzeniach opisanych w UFO: Aftershock i ma miejsce na Marsie, gdzie ludzie przy niemałej pomocy Reticulantów stworzyli bazę. Jest to praktycznie samowystarczalna konstrukcja, która gwarantuje przetrwanie kolonistów w obcym środowisku. Mieszkańcy bazy odkryli na planecie pozostałości po tajemniczej, wysokorozwiniętej cywilizacji i powodowani dążeniem do zdobycia większej wiedzy, zaczęli prace wykopaliskowe w pobliżu znaleziska. Jak się później okazało, był to duży błąd, gdyż uruchomił się starożytni mechanizm obronny, w postaci setek robotów bojowych. Został on tak zaprogramowany przez obcych, by anihilował każdą nieznaną rasę jaka pojawi się na Marsie. Nad kolonistami zawisła groźba zagłady, a jak się później okaże, roboty to jeszcze nie najgorsze co im zagraża. Większe niebezpieczeństwo zmierza do nich przez hiperprzestrzenne bramy kosmiczne.

Uwaga: Demo pozwala na przetestowanie wszystkich cech finalnej gry przez okres 10 dni. Możemy zapoznać się ze strategiczną i taktyczną częścią gry.

  • data aktualizacji: 19 stycznia 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 421,8 MB

Pliki do gry UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa - v.1.7 ENG patch 14,1 MB 2009.01.27 3,1K 1
UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa demo 421,8 MB 2007.01.19 2,1K 0
UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa - v.1.5 PL patch 16,4 MB 2007.04.30 3,1K 0