Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa

UFO: Trilogy już niebawem na rynku

Vercetti, 11 lipca 2007, 14:15

1C Publishing EU postanowiła odświeżyć nieco pamięć o strategicznej serii UFO, wydając w Wielkiej Brytanii pakiet, złożony z trzech reprezentujących ową sagę gier. Zestaw zatytułowany po prostu UFO: Trilogy pozwoli odbiorcom na ponowne sprawdzenie tego, co mają do zaoferowania takie projekty, jak: Aftermath, Aftershock oraz Afterlight.

Poradnik: UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa

Redakcja GRYOnline.pl, 10 maja 2007, 19:11

Witam wszystkich w poradniku poświęconym grze Ufo: Bitwa o Marsa (Afterlight). BoM to najnowszy tytuł ze stajni Altara, który zamyka trylogię gier o walkach z Obcymi. Tytuł ten jest w wielu elementach bardzo podobny do poprzednich części. Z tego też powodu poradnik ten dedykuję osobom, które dopiero zaczynają przygodę z serią i nie mają pomysłu jak tę grę „ugryźć”.

UFO: Afterlight debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 9 lutego 2007, 09:54

Już dziś mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą mogli zagrać w pełną wersję najnowszej odsłony legendarnego cyklu UFO, zatytułowanej Afterlight. Program zadebiutował na Wyspach dzięki staraniom firmy Ascaron Entertainment.

UFO: Afterlight - rozgrywka zbalansowana, błędy usunięte

Krystian Smoszna, 2 listopada 2006, 08:17

Przedstawiciel czeskiego studia Altar Games zdradził na łamach internetowego forum poświęconego serii UFO, że podstawowe prace nad najnowszą odsłoną legendarnego cyklu, która nosi tytuł Afterlight, zostały już zakończone.

Znamy datę premiery gry UFO: Afterlight

Metatron, 26 października 2006, 10:06

Firma Ascaron Entertainment ogłosiła datę premiery najnowszej części cyklu UFO, tym razem opatrzonej podtytułem Afterlight. Gra ukaże się w Europie dwudziestego trzeciego lutego. W Polsce premiera planowana jest nieco później, bo w marcu. Dystrybucją tytułu w naszym kraju zajmie się firma Cenega.

Pierwsze screenshoty z UFO: Afterlight

Krystian Smoszna, 31 lipca 2006, 08:10

W ostatnich miesiącach firma Altar Interactive opublikowała sporo obrazków z najnowszego odcinka cyklu UFO, zatytułowanego Afterlight. Były to jednak grafiki niewiele mówiące na temat tego, jak program będzie się ostatecznie prezentować w akcji. Dziś możemy przyjrzeć się pierwszym, oficjalnym screenshotom, które pojawiły się na oficjalnej stronie gry.