Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Jagged Alliance 2: Wildfire - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Jagged Alliance 2: Wildfire . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku79,1 KB

data aktualizacji3 stycznia 2007

pobrań5287

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowano grę. Plik o nazwie Spielstand01.sav należy przekopiować do katalogu, w którym przechowywane są zapisane stany (/SAVE/).

Po wczytaniu gry będziesz miał dostęp do wszystkich misji, składających się na kampanię singleplayer.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl