Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Starmageddon - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Starmageddon z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku106 MB

data aktualizacji6 kwietnia 2002

pobrań3105

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Starmageddon to nowa produkcja firmy Lemon Interactive, rodzimego dystrybutora gier, określana jako „kosmiczny RTS 3D nowej generacji”. Gra czerpie wszystko co najlepsze z gatunku, wzorując się na wspaniałych klimatach Homeworld’a i prostocie obsługi Command & Conquer: Red Alert 2. Podobnie jak w niezapomnianym Starcraft, można grać jedną z trzech dostępnych ras, ludźmi i dwoma nacjami obcych, z których każda oprócz zwykłych różnic w wyglądzie, jednostkach i wynalazkach, wykorzystuje zupełnie inne surowce do produkcji.

Gra wyróżnia się spośród innych tego typu produkcji, bogatą, niemal epicką linią fabularną, dynamicznym polem walki, gdzie każda misja rozgrywa się nawet na trzech mapach połączonych ze sobą tunelami podprzestrzennymi oraz zaawansowaną trójwymiarowa grafiką i dźwiękiem, które idealnie ze sobą współgrając zaskakują gracza ogromem przedstawionego otoczenia i pozwalają wczuć się w panującą sytuację.

  • data aktualizacji: 6 kwietnia 2002
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 106 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl