Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Starmageddon

Zapowiedziano sequel Project Earth/Starmageddon

eLKaeR, 22 marca 2003, 14:15

Rodzima firma CITY Interactive oświadczyła, iż trwa proces developingu kontynuacji futurystycznej strategii czasu rzeczywistego o nazwie Project Earth (tytuł alternatywny: Starmageddon), która została wydana blisko dwanaście miesięcy temu.

Lemon Interactive rusza w świat

Mariusz Klamra, 21 lipca 2002, 10:43

Ze względu na obawy o problemy prawne spowodowane podobieństwem tytułu Starmageddon do znanej serii Carmageddon, polski producent Lemon Interactive zmuszony był zmienić europejski tytuł gry ze Starmageddon: Project Earth na Project Earth.

Starmageddon - dziś premiera!

Fajek, 30 kwietnia 2002, 12:57

Nareszcie, po wielu miesiącach oczekiwania, możemy już kupić znakomitą strategie czasu rzeczywistego rozgrywaną w kosmosie – Starmageddon.

Starmageddon o krok od premiery

Łosiu, 26 kwietnia 2002, 10:52

Cóż, nie da się ukryć, najnowsza produkcja naszej rodzimej firmy Lemon Interactive „Starmageddon” każe nam długo czekać na swą premierę, ale patrząc na screeny, demo w które miałem okazję zagrać oraz opinie zagranicznej prasy, wydaje się, że naprawdę warto. Tym bardziej, że do premiery Starmageddona w naszym kraju zostało już naprawdę niewiele czasu.

Kilka plików na koniec tygodnia

Solnica, 6 kwietnia 2002, 00:08

Trzy świeżutkie dema, tyle samo filmów z gier oraz dwa nowe uaktualnienia – to wszystko znajdziecie dzisiaj w naszym dziale Pliki.

Muzyka z gry Starmageddon

Fajek, 29 marca 2002, 12:24

Premiera gry Starmageddon, pierwszej polskiej strategii czasu rzeczywistego, rozgrywanej w kosmosie zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem mamy dla Was pewien przedsmak tego co czeka Was już w maju.

Pokaz gry Starmageddon - Lemon-Interactive demonstruje swoje najnowsze tytuły

Fajek, 23 marca 2002, 17:24

W dniu wczorajszym w warszawskim klubie „City Cafe” odbyła się prezentacja najnowszych tytułów z oferty Lemon-Interactive. Pierwsze skrzypce grał oczywiście Starmageddon – polski RTS następnej generacji rozgrywany w kosmosie.

Lemon-Interactive bez Adriana Chmielarza - kolejne informacje

Fajek, 14 lutego 2002, 13:49

Wczoraj poinformowaliśmy o zerwaniu współpracy pomiędzy firmą Lemon-Interactive a najbardziej znanym polskim developerem – Adrianem Chmielarzem. Faktycznie zdarzenie takie miało miejsce, jednak chcielibyśmy przekazać informacje uzyskane bezpośrednio od Adriana.

Lemon Interactive zerwał współpracę z Adrianem Chmielarzem

Sznur, 13 lutego 2002, 17:02

Mimo iż od dawna gracze ostrzą sobie zęby na polskie gry zespołu developerskiego firmy Lemon Interactive, z niewiadomych powodów prace nad nimi przeciągają się. Chodzi oczywiście o strategię kosmiczną Starmageddon i grę akcji Painkiller, które powstawały pod kierownictwem Adriana Chmielarza, znanego na polskim rynku komputerowym ze stworzenia kilku bardzo dobrych tytułów.

Nowe screeny ze Starmageddon'a

Fajek, 23 stycznia 2002, 11:49

Starmageddon, gra autorstwa Lemon-Interactive powoli zmierza ku ukończeniu. Jej premiera przewidziana jest na połowę marca, choć termin ten może ulec nieznacznym przesunięciom.

Demo Starmageddön

Fajek, 13 grudnia 2001, 13:22

Dzięki firmie Lemon Interactive jest już dostępne w naszym serwisie rolling demo gry Starmageddön – nowego projektu firmy. Demo to choć nie oferuje możliwości grania to jednak prezentuje wszystkie zalety i świat gry wygenerowane w czasie rzeczywistym.

Na podbój Francji...

Michał Bobrowski, 20 listopada 2001, 13:22

Jak już informowaliśmy, najnowszy produkt z rodzimej firmy Lemon Interactive, Starmageddon ma już swojego dystrybutora na Stany Zjednoczone (Dreamcatcher) i kraje niemieckojęzyczne (Acclaim). Kolejnym rynkiem na którym pojawi się ten tytuł będzie rynek francuski.

Na podbój Europy...

Michał Bobrowski, 15 listopada 2001, 11:12

Niedawno informowaliśmy was, że opracowywana przez Lemon-Interactive gra Starmageddon na mocy porozumienia z firmą DreamCatcher wybiera się „na podbój Ameryki”. Nie będzie to jednak jedyny kontynent, na którym ten tytuł trafi na półki sklepowe...

Na podbój Ameryki... (13/11/01)

Michał Bobrowski, 13 listopada 2001, 16:53

W godzinach porannych informowaliśmy was o tym, co kryje się za nazwą Project Earth. Czas poszerzyć nieco tą informację. Jak poinformowała właśnie firma Lemon Interactive, w dniu 7 listopada została podpisana umowa z firmą DreamCatcher na wydanie na rynku amerykańskim produktu, który od dłuższego czasu jest opracowywany przez programistów z Lemon Interactive, Starmageddona, który na terenie Stanów Zjednoczonych ukaże się pod nazwą Project Earth.

Project Earth – co kryje ta nazwa?

Michał Bobrowski, 13 listopada 2001, 09:51

Amerykański dystrybutor włączył w swój plan wydawniczy kosmiczną strategię czasu rzeczywistego ukrywającą się pod tajemnicza nazwą Project Earth. W tej informacji zapewne nie byłoby nic ciekawego, gdyby nie fakt, że....

Oficjalna strona Starmageddon

Michał Bobrowski, 5 października 2001, 12:19

Od dzisiaj w naszej Federacji GRY-OnLine możecie znaleźć oficjalną, polską stronę gry Starmageddon. Będąca już prawie na ukończeniu produkcja rodzimej firmy Lemon Interactive, określana jako „kosmiczny RTS 3D nowej generacji”, jeszcze w tym roku zawita na ekrany naszych komputerów.

Trzy interaktywne dema jednostek z gry Starmageddon

Sznur, 27 września 2001, 12:38

Trwa gorączkowe oczekiwanie na październikową premierę polskiej strategii kosmicznej Starmageddon firmy Lemon Interactive. Ponieważ wciąż jeszcze nie ma oficjalnej wersji demonstracyjnej gry, jej twórcy postanowili przybliżyć graczom najciekawsze elementy udostępniając interaktywne dema kilku jednostek.

Pierwsze wrażenia z dema Starmageddon

Łosiu, 21 września 2001, 17:08

Wydanie kosmicznej strategii „Starmageddon” zapowiadanej przez firmę Lemon Interactive jako „kosmiczny RTS 3D nowej generacji” zbliża się nieubłaganie, a my grając w tzw. tech-demo przeznaczone dla prasy mieliśmy okazję już zobaczyć czy to hasło reklamowe jest prawdziwe - muszę przyznać, że coś w nim jest.

Zapowiedź Starmageddon

Fajek, 27 sierpnia 2001, 10:33

Homeworld meets Red Alert 2 – oto w jaki sposób można najprościej wytłumaczyć jaką grą jest Starmageddon – najnowsza gra Adriana Chmielarza – szef projektu w firmie Lemon Interactive. Ta gra to połączenie najwspanialszych cech Homeworld’a z prostotą obsługi Red Alert’a 2. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej o tej grze zapraszam do przeczytania zapowiedzi zamieszczonej na stronach naszego serwisu.

Nowy plan wydawniczy Lemon Interactive oraz sprostowanie

Mariusz Klamra, 31 lipca 2001, 20:55

Dziś otrzymaliśmy od firmy Lemon Interactive nowy plan wydawniczy, i muszę przyznać, że wygląda on obiecująco. Jednocześnie zostaliśmy poproszeni o zamieszczenie sprostowania pewnych informacji podanych przez nas w sobotę, a dotyczących właśnie Lemon Interactive.

Polacy nie gęsi ... czyli wywiad z polskimi autorami gier - CODA Development

Solnica, 3 kwietnia 2001, 12:04

W dziale Publicystyka mamy dziś dla Was kolejny, gorący materiał - wywiad z Adrianem Chmielarzem z CODA Development dotyczący niezwykle ciekawie zapowiadającego się kosmicznego RTS’a – Starmageddon.

Starmageddon - rodzimy Homeworld z CODA Development

Sznur, 31 stycznia 2001, 15:50

CODA Development, oddział naszego rodzimego dystrybutora, pracuje nad nowym RTS-em zatytułowanym Starmageddon. Gra będzie w pełni trójwymiarową strategią kosmiczną wzorowaną na Homeworld, przy czym prostotą obsługi ma dorównywać serii Command & Conquere.