Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

FIFA 07 - updated - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry FIFA 07 z gatunku Gry Sportowe w wersji updated na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku754,7 MB

data aktualizacji20 września 2006

pobrań18604

pobrań (7 dni)399

Pobierz plik za darmo

FIFA 07 to kolejne wcielenie jednej z najpopularniejszych i najznamienitszych serii symulatorów piłkarskich. Tegoroczna odsłona odznacza się przede wszystkim podniesionym realizmem rozgrywki, szczególnie w zakresie sprawowania kontroli nad zawodnikami. Także miłośnicy szerszych opcji menadżerskich oraz fani prowadzenia rozbudowanych potyczek online znajdą w nowej Fifie wiele ciekawych nowości.

Uwaga: Demo pozwala rozegrać mecz na jednym stadionie (Arsenal's Emirates Stadion) przez 4 minuty. Do wyboru mamy następujące drużyny: Manchester United (Wielka Brytania), Lyon (Francja), Werder Brema (Niemcy), AC Milan (Włochy), Guadalajara (Meksyk) i Barcelona (Hiszpania). Nowa wersja zawiera międzynarodowe komentarze, opcje wyboru prędkości gry, pełne Intro oraz napisy. Ponadto poprawiono błędy w generacji grafiki na pewnych kartach graficznych.

  • data aktualizacji: 20 września 2006
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 754,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl