Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat FIFA 07

Historia serii FIFA - część VIII i ostatnia

Kuba, 26 czerwca 2008, 12:54

We wtorek opisałem ostatnią z wydanych dotychczas części FIFA i na tym nasz cykl powinien się zakończyć. Powinien, lecz tego nie zrobi, bowiem do omówienia jest jeszcze wiele niezwykle istotnych czynników, a głównym założeniem dzisiejszego odcinka będzie stwierdzenie „FIFA jako element popkultury”.

Historia serii FIFA - część VII

Kuba, 24 czerwca 2008, 16:39

W siódmej części naszego cyklu przechodzimy do czasów jak najbardziej aktualnych – ostatnich trzech gier z serii FIFA. Te produkcje są szczególnie istotne z perspektywy polskiego gracza, zawierają bowiem liczne elementy, które śmiało można uznać za „patriotyczne”. Pierwszy z nich – Orange Ekstraklasa jako samodzielna liga. Drugi – komentarz Włodzimierza Szaranowicza i Dariusza Szpakowskiego!

Historia serii FIFA - część VI

Kuba, 19 czerwca 2008, 12:05

Wprawdzie Polacy odpadli już z historycznych dla nich Mistrzostw Europy, niemniej dzięki produkcjom EA Sports mamy możliwość zdobyć wirtualnie prestiżowy tytuł czempiona Starego Kontynentu. O jego randze świadczy na przykład fakt, iż pochodzące z Kanady studio w ogóle się nim zainteresowało i postanowiło tworzyć gry bazujące na jego motywach.

Historia serii FIFA - część V

Kuba, 17 czerwca 2008, 16:32

FIFA 98 i FIFA 99 zawiesiły poprzeczkę naprawdę wysoko. W zupełności pokonały całą istniejącą konkurencję, w związku z tym największym rywalem serii spod znaku EA Sports stała się ona sama. Jakkolwiek skomplikowanie by to nie brzmiało – FIFA 2000 musiała być jeszcze lepsza.

Historia serii FIFA - część IV

Kuba, 12 czerwca 2008, 13:05

Dzisiejszy odcinek będzie odcinkiem specjalnym, a jego temat przewodni brzmi: FIFA na Mistrzostwach Świata. Jak sami dobrze wiecie, co cztery lata rozgrywane są Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, a dla EA Sports jest to znakomita okazja do zwiększenia swoich zysków całkiem niewielkim kosztem.

Historia serii FIFA - część III

Kuba, 10 czerwca 2008, 11:32

W poprzednim odcinku odpowiedzieliśmy sobie na pytanie jak wyglądały pierwsze lata obecności serii na rynku i czy ktokolwiek miał szanse jej zagrozić. Odpowiedź okazała się prosta – w obliczu potęgi EA Sports nie miał szans żaden z producentów, a FIFA 98 i FIFA 99 stały się już absolutnie i niepodważalnie najlepszymi piłkami kopanymi na rynku.

Historia serii FIFA - część II

Kuba, 5 czerwca 2008, 17:17

W 1993 roku zadebiutowała seria FIFA, a już w wakacje 1994 fani piłki nożnej mogli kupić jej kolejną część, zatytułowaną FIFA Soccer 95. Brylowała wtedy na szesnastobitowej konsoli Genesis. Kilka miesięcy okazało się dla EA Sports zbyt krótkim okresem, by znacząco udoskonaliść perspektywę rzutu izometrycznego. Niemniej zakres zmian i tak był imponujący.

Historia serii FIFA - część I

Kuba, 3 czerwca 2008, 16:23

Rok 1994 był dla piłki nożnej ważny z kilku powodów. Pierwszy i chyba jednak wiodący prym – Mundial w Stanach Zjednoczonych. Drugim, równie istotnym wydarzeniem – przede wszystkim dla graczy – była rosnąca w tym okresie popularność gry FIFA International Soccer.

World Cyber Games 2007 – znamy szczegóły

BK, 21 czerwca 2007, 14:55

Tegoroczna edycja turnieju World Cyber Games będzie się bardzo różnić od poprzednich – ogłosił dziś na konferencji prasowej Przemysław Moraczewski, główny organizator WCG. Uczestnicy zmierzą się również w grach konsolowych, finał odbędzie się w innym miejscu niż rok temu, a imprezę poprowadzi Tede – jeden z najpopularniejszych polskich raperów.

Mega Patch PL 07 Deluxe dla FIFY 07 jest już dostępny

maciek_ssi, 18 czerwca 2007, 13:40

Ludzie z serwisu Centrum FIFY uwijają się jak w ukropie. Niespełna dwa miesiące temu zakończyli prace nad Mega Patch PL 2006, a już prezentują nową edycję modyfikacji, tym razem dla FIFY 07.

FIFA 08 zadebiutuje 25 września 2007 w USA?

eLKaeR, 30 marca 2007, 17:23

Chociaż do każdego sprzedawanego w Europie egzemplarza Wii dołączany jest zestaw gier sportowych o nazwie Wii Sports, to próżno szukać w jego ramach tak popularnej w naszym kraju piłki nożnej. W ogóle jeśli chodzi o futbol, to najnowsza stacjonarna konsola ze stajni Nintendo nie ma się na razie czym pochwalić. Wypada więc trzymać kciuki chociażby za korporację Electronic Arts.

Premiera Mega Patcha PL 07 dla gry FIFA 07

eLKaeR, 26 lutego 2007, 11:44

Sześć dni od naszej wiadomości na temat Mega Patcha PL 07 dla pecetowej wersji gry FIFA 07 możemy zaoferować Szanownym Czytelnikom ową obszerną "łatę" do pobrania. Na czterech serwerach FTP udostępniamy Wam więc plik instalacyjny, zajmujący 49,9 MB i wprowadzający we wspomnianej symulacji piłkarskiej ze stajni Electronic Arts mnóstwo zmian, związanych głównie z krajowym podwórkiem futbolowym.

Mega Patch PL 07 nadciąga

Łosiu, 20 lutego 2007, 10:40

Zapewne każdy fan FIFY słyszał o dodatku zwanym Mega Patch PL, czyli o chyba najlepszym patchu traktującym o polskiej lidze. Niestety z pewnych przyczyn wydawany cyklicznie rok w rok patch w zeszłym sezonie nie ujrzał światła dziennego. W tym roku to się zmieni.

Team Delta.FIFA polskim reprezentantem na europejski turniej IPS

Jiker, 30 stycznia 2007, 14:00

Wiemy już kto będzie reprezentował nasz kraj w trakcie europejskich rozgrywek International Premiership Series w grę FIFA 07. W turnieju organizowanym przez Electronic Sports League weźmie udział Team Delta.FIFA, który stanie w szranki z piętnastoma drużynami z całej Europy.

Poradnik: FIFA 07

Redakcja GRYOnline.pl, 25 października 2006, 19:59

Witam w poradniku do gry FIFA 07, kolejnej produkcji poruszającej temat piłki nożnej, autorstwa firmy Electronic Arts. Artykuł podzielony został na trzy części. Pierwsza z nich opisuje Tryb Menedżerski, a więc zagadnienia finansowe oraz wszelkie aspekty dotyczące opieki nad piłkarzami i rynku transferowego. Druga sekcja dotyczy wykonywania i zastosowania manewrów podczas meczy. Ostatnia część omawia rozwiązania taktyczne używane w czasie rozgrywki.

Interesujący quiz firmy Electronic Arts

maciek_ssi, 6 października 2006, 17:29

Z okazji premiery gry FIFA 07, firma Electronic Arts przygotowała ciekawą grę w technologii flash. Pomysł nie jest nowy, aczkolwiek tutaj niektóre elementy zostały w ciekawy sposób rozwiązane.

Jakie gry zaprezentuje Electronics Arts podczas X06?

Metatron, 27 września 2006, 16:05

Jeszcze tylko parę godzin dzieli nas od konferencji Microsoftu otwierającej X06, imprezę promującą konsole giganta z Redmond oraz nowe gry powstające pod Windowsa Vistę. Eletronics Arts dla podgrzania atmosfery opublikowało listę gier, które firma zaprezentuje w Barcelonie.

FIFA 07 na PS3 dopiero w przyszłym roku

Vercetti, 23 sierpnia 2006, 12:57

Hugues Ricour, pracownik Electronic Arts i zarazem jeden z głównych producentów gry FIFA 07 w wywiadzie dla serwisu Eurogamer ujawnił, że najnowsza odsłona popularnej kopanki w wersji na PLAYSTATION 3 zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku.

EA ujawniło scieżkę dźwiękową gry FIFA 07

Jiker, 19 sierpnia 2006, 12:50

Koncern Electronic Arts opublikował listę utworów, składających się na ścieżkę dźwiękową gry FIFA 07. Najnowsza odsłona jednej z dwóch najlepiej sprzedających się serii piłkarskich będzie się mogła poszczycić iście wybuchową mieszanką międzynarodowej muzyki.

FIFA 07: twarze z okładek

eLKaeR, 11 sierpnia 2006, 16:16

Wedle starego porzekadła nazwiska nie grają. Niemniej jednak praktyka dowodzi, że znane twarze dobrze służą okładkom wirtualnych symulacji futbolowych. Korporacja Electronic Arts, przygotowująca teraz grę pt. FIFA 07 ogłosiła listę piłkarzy, których wizerunki znajdą się na opakowaniach niniejszego produktu w różnych zakątkach globu ziemskiego.