Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Pet Racer - PL - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Pet Racer z gatunku Gry Zręcznościowe w wersji PL na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku96,6 MB

pobrań15809

pobrań (7 dni)11

data aktualizacji22 stycznia 2002

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Pet Racer PL – demo

Pet Racer to niesamowite wyścigi z mieszkańcami leśnej krainy w roli głównej, które dziwnym trafem poczuły się jak prawdziwi drogowi piraci. Na niezbyt odległej polanie rozpoczęła się kłótnia o to, które ze zwierzątek świata jest najszybsze. Jedynym sposobem na rozstrzygnięcie tego sporu okazało się zorganizowanie ogólnoświatowych wyścigów. Okazało się jednak, że nie wszystko jest tak oczywiste jakby się mogło wydawać, a zwierzątka bardzo lubią jeździć samochodami.

W ten oto sposób gracz zostaje wciągnięty w wyścigi animowanych zwierzaków. Na początku jest ich tylko garstka, ale w trakcie gry dochodzą nowi i groźniejsi przeciwnicy. Każda z 12 postaci ma swój własny, oryginalny samochód. Celem gracza będzie doprowadzić swoją postać do zwycięstwa na trasach rozmieszczonych w najróżniejszych zakątkach Ziemi (i nie tylko). Do pokonania jest 5 etapów gry, z których każdy składa się aż z 6 wyścigów. Poszczególne etapy wykonane są w odmiennej scenerii i klimacie.

  • data aktualizacji: 22 stycznia 2002
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 96,6 MB

Pliki do gry Pet Racer

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Pet Racer - PL demo 96,6 MB 2002.01.22 15,8K 11