Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Pet Racer

Techland atakuje amerykańskie sklepy

Łosiu, 9 stycznia 2003, 08:51

Jak donosi znany kanadyjski wydawca, firma Strategy First, właśnie podpisał umowę z naszą rodzimą firmą Techland, na mocy której zajmie się wydaniem na rynku północnoamerykańskim dziewięciu tytułów tejże firmy, w tym Chrome, Xpand Rally, Speedway Championship, Pet Soccer, Pet Racer, Indiana Jack, Crime Cities, Chess 2003 oraz Bridge 2003. Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować niewątpliwego sukcesu firmie Techland.

Techlandowa propozycja na Dzień Dizecka

Sznur, 22 maja 2002, 12:29

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka firma Techland zamierza wprowadzić do sprzedaży unikalne zestawy swoich produktów. Już jutro do sklepów trafią trzy nowe pakiety gier utrzymane w różnych konwencjach tematycznych: zręcznościowej, wyścigowej i platformowej.

Techland na targach E3

Fajek, 24 kwietnia 2002, 16:45

Firma Techland, producent m.in. Chrome, Pet Racer czy Xpand Rally, jako jedna z niewielu polskich firm pojawi się na tegorocznych targach E3 w Los Angeles.

Pet Soccer w produkcji

Łosiu, 31 stycznia 2002, 09:30

Na serwisie Bluemonday pojawiła się informacja o tym, że firma Techland zamierza wydać kolejną grę z serii „Pet ......”. W chwil obecnej w sprzedaży znajdują się wyścigi Pet Racer, a niedługo ma ukazać się piłka nożna z zabawnymi zwierzakami w roli głównej, zatytułowana Pet Soccer.

Recenzja Pet Racer

Solnica, 17 stycznia 2002, 10:45

Pet Racer to najnowszy produkt firmy Techland, który w założeniu miał być prostym wyścigiem przeznaczonym dla najmłodszych graczy. Taki też jest, a jak wypada on na tle konkurencji, np. wydanego również nie tak dawno Toon Car’a?

Demo Pet Racer

Fajek, 11 stycznia 2002, 10:17

Pet Racer to niesamowite wyścigi z mieszkańcami leśnej krainy w roli głównej, które dziwnym trafem poczuły się jak prawdziwi drogowi piraci. Na niezbyt odległej polanie rozpoczęła się kłótnia o to, które ze zwierzątek świata jest najszybsze.