Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Bayonetta - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Bayonetta - poradnik do gry

Bayonetta - poradnik do gry

Jak nie kłaniać się kulom! Poradnik do gry Bayonetta został podzielony na dwie obszerne części składowe. Pierwsza z nich to kompletny opis przejścia prologu, szesnastu etapów właściwych oraz epilogu.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Poradnik do gry Bayonetta został podzielony na dwie obszerne części składowe - Bayonetta - poradnik do gry

Poradnik do gry Bayonetta został podzielony na dwie obszerne części składowe. Pierwsza z nich to kompletny opis przejścia prologu, szesnastu etapów właściwych oraz epilogu. Zawiera porady dotyczące walki z większością przeciwników, a także szczegółowe taktyki wykorzystywane w potyczkach z bossami.

W grze występuje olbrzymia ilość różnego rodzaju znajdziek. Ich lokalizacja również została uwzględniona w tekście, a także należycie zilustrowana. Druga część składowa poradnika jest w całości poświęcona temu elementowi gry. Witch Hearts, Moon Pearls, Alfheimy i Long Plays, zostały chronologicznie uporządkowane i opisane. Znalazło się również miejsce na zawarte w grze sekrety oraz odblokowujące je kody. Można dowiedzieć się m.in. w jaki sposób zdobyć grywalną postać Jeanne i Zero.

W poradniku zastosowano szereg oznaczeń, dzięki którym szybciej znajduje się interesujące informacje. Obrazki występujące w opisie przejścia, zostały przyporządkowane dwóm znakom - [1] (lewy) oraz [2] (prawy). Wszelkie znajdźki opisane są pomarańczową , przeciwnicy brązową , a umiejętności zieloną czcionką. Co jakiś czas pojawia się skrót QTE . Oznacza on quick time event , czyli etap gry polegający na wciskaniu w odpowiednim momencie odpowiednich przycisków na padzie. Niektóre z nich muszą być wciśnięte bardzo szybko, dlatego w nawiasie zostały podane wymagane kombinacje.

Michał "Kwiść" Chwistek

Informacje o Bayonetta - poradnik do gry

Autor : Michał "Kwiść" Chwistek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 33, ilustracje: 498 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Bayonetta - poradnik do gry