Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozostałe | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves poradnik Uncharted 2: Among Thieves

W tym rozdziale znalazł się tak naprawdę opis jednego trofeum, gdyż prawdopodobnie każdy posiadacz PlayStation 3 wie, w jaki sposób odblokować platynę - Pozostałe | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

W tym rozdziale znalazł się tak naprawdę opis jednego trofeum, gdyż prawdopodobnie każdy posiadacz PlayStation 3 wie, w jaki sposób odblokować "platynę".

Survivor (srebro): aby odblokować tę nagrodę, musisz zabić 75 przeciwników, samemu nie ginąc. Jest to naprawdę ciężkie zadanie, a na wyższych poziomach trudności wręcz niewykonalne. Łatwym sposobem na uzyskanie opisywanego trofeum, jest ustawienie najniższego poziomu trudności i odpalenie gry od rozdziału 2. Jeśli nawet i to nie poskutkuje, zawsze pozostaje możliwość skorzystania z uprawnień (wzmocnienia się nieskończoną amunicją, zabiciem od jednego strzału i potężną bronią).

Platinum (platyna): odblokowanie następuje w chwili uzyskania wszystkich pozostałych trofeów.

UWAGA: po ukończeniu gry na danym poziomie trudności, będziemy mieli możliwość kupienia w sklepiku różnych rodzajów broni i szeregu usprawnień. Za ich pomocą odblokowanie niektórych trofeów jest znacznie łatwiejsze. Pamiętaj jednak, że bonusy kupione na danym poziomie trudności, nie będą działały na pozostałych.