Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Walka | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves poradnik Uncharted 2: Among Thieves

W tym rozdziale poradnika dowiesz się jak zdobyć osiem trofeów powiązanych z walką bronią palną - Walka | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

W tym rozdziale poradnika dowiesz się jak zdobyć osiem trofeów powiązanych z walką bronią palną. Większość z nich nie będzie trudna w zdobyciu, wyjątek stanowić będzie srebro, które wymagać będzie odrobiny więcej wysiłku.

20 Headshots (brąz): Uncharted 2: Among Thieves jest grą, gdzie headshoty (strzały w głowę) to niemal podstawa. Stosunkowo łatwo jest je wyprowadzać, dlatego też zdobycie tego trofeum nie powinno być trudne. Powinieneś je zdobyć (niezależnie od poziomu trudności) już na początku gry, w okolicach rozdziału 6.

100 Headshots (brąz): w przypadku 100 strzałów w głowę nie będzie już tak łatwo, wszystko zależeć będzie od Twoich umiejętności. Aby zdobyć to trofeum, przez całą grę postaraj się zabijać przeciwników, strzelając w ich głowy. Przeciętnie doświadczony gracz powinien zdobyć tę nagrodę około rozdziału 22.

250 Headshots (srebro): opisywane trofeum jest jednym z najtrudniejszych w całej grze, przez co wejdziesz w jego posiadanie dopiero w końcowej fazie kolekcjonowania wszystkich zdobyczy. Jego uzyskanie będzie wymagało skupienia podczas walk tak, by większość przeciwników ginęła od strzału w głowę - nawet to może jednak nie wystarczyć. Po ukończeniu kampanii, wczytuj końcowe etapy (te z największą ilością przeciwników - 22/23), aby przechodząc je raz jeszcze, zwiększać licznik zabitych oponentów.

Headshot Expert (brąz): jego zdobycie następuje po zabiciu pięciu przeciwników strzałem w głowę pod rząd. Nie jest to nadzwyczaj trudne zadanie, ale jeśli będziesz mieć problemy na wyższych poziomach trudności, zawsze możesz zmniejszyć trudność i wówczas go odblokować (grając na niższym poziomie trudności będziesz mieć więcej czasu na celowanie, nim przeciwnik Cię zastrzeli).

Run-and-Gunner (brąz): aby wejść w posiadanie tej nagrody musisz zabić 20 przeciwników strzelając, ale nie celując (czyli biegnąc i strzelając za pomocą R1, bez celowania L1). Nie jest to specjalnie trudne i jeśli nie uda Ci się tego dokonać przechodząc kampanię, właduj etap 6 i podczas pierwszego starcia na placu, zabijaj przeciwników bez celowania.

1 - Walka | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry
Hangman (brąz): aby wejść w posiadanie tego trofeum, będziesz musiał zastrzelić dwudziestu przeciwników wisząc - Walka | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Hangman (brąz): aby wejść w posiadanie tego trofeum, będziesz musiał zastrzelić dwudziestu przeciwników wisząc. W trakcie rozgrywki nie ma specjalnie wielu okazji do tego typu eksterminacji (biorąc również pod uwagę fakt, że nie jest ona specjalnie wygodna), dlatego może się zdarzyć, że ukończysz grę nie zdobywają ów nagrody. Najlepszym miejscem na nadrobienie tej straty, jest rozdział 12. Załaduj go i przejdź do miejsca, gdzie walczyłeś z przeciwnikami trzymając się szyldów. Zabijaj ich i powtarzaj tę czynność (ładując punkt kontrolny, przed unicestwieniem ostatniego oponenta) do momentu odblokowania trofeum.

2 - Walka | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry
Triple Dyno-Might (brąz): aby odblokować tę nagrodę musisz pokonać trzech przeciwników jednym wybuchem (oczywiście granatem jest zdecydowanie najłatwiej) - Walka | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Triple Dyno-Might (brąz): aby odblokować tę nagrodę musisz pokonać trzech przeciwników jednym wybuchem (oczywiście granatem jest zdecydowanie najłatwiej). Podczas pierwszego starcia na placu z rozdziału 6, po zabiciu pierwszych oponentów, na arenie pojawi się ciężarówka wypełniona nieprzyjaciółmi. Zaczai się na nich i zabij granatem, jak tylko opuszczą pojazd (albo gdy jeszcze są na pace).

3 - Walka | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry
Zdjęcia z etapu szóstego, z miejsca gdzie zjawi się ciężarówka wypełniona nieprzyjaciółmi (za świątynią) - Walka | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Zdjęcia z etapu szóstego, z miejsca gdzie zjawi się ciężarówka wypełniona nieprzyjaciółmi (za świątynią).

Grenade Hangman (brąz): aby odblokować ów trofeum, będziesz musiał zabić dziesięciu przeciwników granatem, podczas trzymania się krawędzi jedną ręką. Najlepsza okazja będzie - podobnie jak w przypadku Hangman - podczas etapu 12 i walki trzymając się billboardów.

4 - Walka | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry
5 - Walka | Podstawowe informacje | Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry